Facebook Messenger’a Karanlık Mod Nasıl Yapılır? Facebook Messenger Yeni Özelliği Kullanın!

Facebook Messenger kullanıcıları tarafından bir süredir merakla beklenen "Karanlık Mod" sonunda kullanıma açıldı. Karanlık Mod'u kullanabilmek için ne yapmak gerekiyor? Karanlık Mod özelliği her telefonda geçerli mi? İşte aklınızdaki sorular ve cevaplarıyla Karanlık Mod...

Facebook Messenger’a Karanlık Mod Nasıl Yapılır? Facebook Messenger Yeni Özelliği Kullanın!

Hâlâ dünya üzerinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Facebook Messenger, kullanıcıları tarafından uzun süredir merakla beklenen ve hâlihazırda rakiplerinden bazılarının da kullandığı "Karanlık Mod"u (Dark Mod) onatladı ve kullanıma açtı.

Önceki hafta sonu şirket tarafından yapılan açıklamayla bazı kullanıcıların Karanlık Mod'u konuştukları kişiye gönderdikleri bir hilal şeklindeki ay emojisi vasıtasıyla konuşmaya özel olarak açtı. Yani Karanlık Mod'u kullanmak isteyen kullanıcılar konuştukları kişilere emojisini göndererek konuşmalarını Karanlık Mod'da sürdürebilirler. Sonraki sohbetlerde açmak isteyen kullanıcıların ise "ayarlar" menüsünden bu özelliği aktif edilebilecekleri söylenmekte. 

Öte yandan şirket tarafından "kısıtlı bir zaman aralığında değerlendirilebilecek bir deneyim" olarak ifade edilen Karanlık Mod'u, önümüzdeki birkaç günden sonra etkinleştiremeyebilirsiniz.

Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanıma açık olan Karanlık Mod deneyimini kullanamıyorsanız Facebook Messenger uygulamasının son sürümünün yüklü olduğunu kontrol etmelisiniz.

Son olarak Facebook, Messenger'daki Karanlık Mod özelliğinin ilerleyen haftalarda tamamıyla kullanıma açılacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 00:13

YORUM EKLE

Popüler Haberler