Facebook yeni logosu rengarenk olacak!

Facebook logo değiştiriyor. En çok kullanılan, popüler sosyal uygulamalarda ilk sıralarda yer alan birçok farklı sosyal ağı bir arada tutan Facebook logo değiştirme kararı verdi. İşte popüler sosyal medya uygulaması facebook'un rengarenk yeni logosu.

Facebook yeni logosu rengarenk olacak!

Sosyal ağlar arasında oldukça polüler olan Facebook kuruluş yılından beri aynı logo ile kullanıcılarına hizmet vermekteyken  mevcut logoda değişiklik kararı aldı. Şirket yönetimi Facebook logo değişikliğinde oldukça sade bir logo tercihi ile dikkat çekiyor.

Animated GIF

Yönetim tarafından yapılan açıklamalar yeni Facebook logosunun Facebook ile birlikte Facebook Mesenger, İnstagram ve Whatsapp uygulamalarında da kullılacağı yönünde. Şirket yönetimş gelecek haftadan itibaren yeni logoyu kullanacaklarını ve sade bir tipografi kullandıklarını açıkladılar.

Yeni Logo Facebook uygulamasında mavi renkli, Whatsapp uygulamasında yeşil ve İnstagram uygulamasında ise turuncu renkli olarak kullanılacak. Yeni logoyu Facebook çatısı altındaki her uyguluma için farklı renkte kullanmayı tercih eden şirketin yeni logosu sadeliği ile şimdiden dikkatleri çekti.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 23:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler