FIFA 2020 Oyunu tanıtıldı! Fifa 20 ile yeni gelen özellikler neler?

EA Sports tarafından oyun severlerin heyecanla beklediği FIFA 2020 oyunu tanıtıldı. FIFA serisinin milyonlarca kullanıcısı, yeni gelen özellikler neler konusunda araştırma yapmaya başladı. FIFA 2020'nin öne çıkan eklentileri arasında sokak futbolu modu yer alıyor.

FIFA 2020 Oyunu tanıtıldı! Fifa 20 ile yeni gelen özellikler neler?

Futbol oyunlarının sıkı takipçilerinin merakla beklediği FIFA 2020, E3 2019 öncesinde yapılmış bir yayın ile tanıtılmıştı. EA Sports resmi Twitter hesabından da FIFA 2020’nin çıkış tarihi duyuruldu.

Büyük Değişiklikler Vadediyor

FIFA 2020, serinin daha önceki oyunlarına göre maç içi oyun, plan, taktik ve maç içindeki hareketlere kadar birçok yeni özellik vadediyor. Dünyanın en çok oynanan futbol oyun serisi olan FIFA, yeni oyunuyla da milyonlarca kişiyi şaşırtmayı hedefliyor. Yeni oyunda, atak yapıldığı sırada gol atma ihtimalini artıracak yeni taktiklere de yer verilmekte.

Sokak Futbolu Modu Aktif Hale Getirildi

Daha eski oyunlarda görülen sokak futbolu için de yeni bir mod getirildi. Volta Football isimli yeni özellikle oyuncular, FIFA Street tadında bir modu oynayabilecek. Çeşitli büyüklüklerdeki arenalarda üçe üç, dörde dört veya beşe beş maç yapılabilecek.

Tercihe bağlı olacak maç alanının etrafının duvarlarla çevrilmesi sağlanabilecek veya duvarlar tamamen kaldırılabilecek. Seçilebilen yerler ise Amsterdam’da bir alt geçit ve Tokyo’ya bir binanın çatısı gibi yeler olacak.

Volta Football ile karaktere kıyafet, saç ve tepki gibi çeşitli iyileştirmeler de yapılabilecek. Üstelik Volta Football’da ilerleme kaydedildikçe daha farklı kişileştirme özellikleri de aktif olacak. Volta World ile kendi takımınızı oluşturabilecek, Volta Story ile bir futbolcunun rolüne bürünerek Volta Kick-Off ile profesyonel takımlarda futbol oynayabilecek, Volta League ile çevrimiçi maçlar oynayabileceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 21:13

YORUM EKLE

Popüler Haberler