Fortnite Sezon 9 Ne Zaman Başlayacak? Fortnite Sezon 9 Yayın Tarihi

Oyun severleri Fortnite'ın 9. sezon heyecanı sardı. Bizler de bu haberimizde Fortnite Sezon 9 Ne Zaman Başlayacak ? sorusuna yanıt aradık.

Fortnite Sezon 9 Ne Zaman Başlayacak? Fortnite Sezon 9 Yayın Tarihi

Fortnite Sezon 9 Ne Zaman başlayacak?

Heyecanla geçen 8. Sezondan sonra Fortnite ‘nin 9.sezonunun ne zaman başlayacağı merak edilmeye başlandı. Kesin tarih henüz belli olmasa da çok uzak değil. Bu sezonda da her zaman olduğu gibi haftalık challenges görevleri için mücadele ediyoruz. Peki bu mücadeleye ne zaman devam edebileceğiz ? Detayları oyunun meraklılrı için araştırdık. Keyifli okumalar.

 Ancak şuan Epic Games’in Fortnite Sezon 9 ‘un bir parçası olarak dünyayı fetheden battle royale oyunun bir sonraki adımını görmekte bir hayli zorlanmaktayız. Epic Games genelde oyundaki haritalara değişiklikler getirir ve bu değişikliklerle beraber oyunun fanlarından teoriler gelmeye başlar.

Fortnite Sezon 9 Yayın Tarihi

Fortnite Sezon 9'un Hafta 10  challenges görevlerinden sonra gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu hesap göz önüne alındığında başka bir deyişle, Fortnite Sezon 9 çıkış tarihi 9 Mayıs 2019 olacaktır. Ancak bunun için yeni güncellemenin sorunsuz uygulanması gerekmekte. 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 22:10

YORUM EKLE