Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro satış fiyatı belli oldu

Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro'nun fiyatları belli oldu.

Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro satış fiyatı belli oldu

Samsung'un yeni teknolojiyle donattığı akıllı telefonlar yavaş yavaş günyüzüne çıkmaya başlıyor. Samsung'un son model telefonlarının lansmanını yakın bir tarihte gerçekleştireceği tahmin ediliyor. Ağustos ayının ilk günlerinde tanıtımı yapılacak Galaxy Note 10 telefonunun detayları duyulmaya başlandı.

En son telefonun görüntüleri basınla paylaşılmıştı. Paylaşılan görsellerin ardından fiyat tahminleri oldu. Hem pro model hem de ana model için öngörülen fiyatlar belli oldu.

Galaxy Note 10 Fiyatı?

Piyasanın en iddalı ve Amiral gemi olarak tanımladığımız akıllı telefonun fiyattının epey yüksek olacağı tahmin ediliyordu. Tahmin edildiği gibi  oldu ve fiyatlar gerçekten yüksek bir aralık gösterdi.

Samsung ailesinin son Amiral gemisi 1126 dolar satış fiyatı olacak. Oldukça yüksek bir fiyata sahip olan Galaxy Note 10 diğer amiral gemisi modellerin içinde en pahalı telefonlardan birisi olacak.

Yanı sıra Galaxy Note 10 Pro modeli için biçilen fiyatın ise 1000 dolardan fazla olduğu dikkatimizi çekiyor. Bu model için alınan duyumlara göre 1249 dolar üzerinden satışa sunulacak olması.

Her iki telefon içinde Avrupa da bu fiyatlar üzerinden satış yapılacağı düşünülüyor. Bu görülen fiyatlarla gelen telefonlar ülkemizde nasıl bir fiyata tabi tutulacağıda ayrıca bir merak konusu oldu. Ülkemizde uygulanan vergilerin ardından telefonların yüksek bir fiyat bandına çıkacağı tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler