Galaxy S10 İçin İddialar Büyüyor

Samsung’un şuana kadar ki en iyi telefonu olacağı iddia edilen Galaxy S10 ile ilgili her geçen gün yeni bilgiler iddia ediliyor. İşte Galaxy S10 ile ilgili en yeni bilgiler.

Galaxy S10 İçin İddialar Büyüyor

Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin en iyi telefonu olacağı iddia edilen Galaxy S10’un çift ön kamerayla geleceği netleşti. Üst düzey öz çekim deneyimi sunacağı kesinleşen amiral gemisinin Infinity-O ekran tasarımına sahip olacağı konuşuluyor. Ön kameraların birbirine çok yakın konumlandırılacağı ve cihazın ana ekranında parmak izi okuyucu bulunacağı ortaya çıktı.

Galaxy S9’da geleceği konuşulan parmak izi okuyucu özelliğinin, Galaxy S10’da yer almasının kuvvetle muhtemel olduğu anlatılıyor. Super AMOLED ekran kalitesine sahip olacağı konuşulan cihaz, 6.4 inç ekrana sahip olacak.

Üçlü Arka Kameraya Sahip Olacak

Cihazla ilgili en önemli iddia ise, arka kamera yönünde. Amiral gemisinin 3 arka kamera ile daha gerçekçi ve daha başarılı bir kamera başarısı sunması bekleniyor. Cihazın donanım noktasında da üst düzey özelliklere sahip olması cihazı ön plana çıkaran diğer nokta.

12 GB RAM kapasitesine sahip olacak akıllı telefon, dizüstü bilgisayarlara kafa tutacak. 1 TB depolama alanıyla kullanıcıların hafıza problemini ortadan kaldıracak akıllı telefon, Snapdragon 8150’den güç alacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 14:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler