Galaxy S10’un Sarı Renkte Bir Modelide Olacak

Samsung Galaxy S10 modelinin tanıtımına az bir süre kalmış olsa da cihaz hakkında bazı bilgiler sızdırılmaya devam ediyor. Son olarak telefonun renkleri hakkında bazı detaylar sızdırıldı.

Galaxy S10’un Sarı Renkte Bir Modelide Olacak

Galaxy S10’un Sarı Renkte Bir Modeli de Olacak!

Tanıtımına az bir süre kalan Galaxy S10’un özellikleri ile ilgili birçok haber sızdırıldı. Elde edilen bu bilgilerle neredeyse telefonun bütün özellikleri gün yüzüne çıktı. Son olarak gelen haberlere göre S10’un renk seçeneklerinde bazı değişiklikler olacak.

Sammobile tarafından gelen bilgilere göre Galaxy S10 modelinde kullanıcılara özel bazı renkler olacak.

Daha önceden sızan haberlerde Galaxy S10 telefonunda sarı renkli bir seçeneğinde yer alacağı belirtilmişti. Fakat sarı renkli S10 hakkında herhangi bir görsel yayınlanmamıştı.

Son olarak ise Galaxy S10 serisinin giriş modeli olan Galaxy S10e hakkında bazı özel renk seçenekleri olacağı haberi sızdırıldı. MySmartPrice tarafından sızan bu habere göre Galaxy S10e cihazında sarı renkli bir model olacak. MySmartPrice ayrıca sarı renkli modelin nasıl gözükeceğine dair de bazı bilgiler verdi.

Tüm bu sızıntıların haricinde son gelen haberlere göre, S10e’nin 6 GB RAM’a ve 128 GB dahili bir hafızaya sahip olacağı belirtiliyor.

Ayrıca, satışa sunulacağı bölgeye göre Exynos 9820 veya Snapdragon 855 işlemcileri telefonda yer alacak. S10e’nin 779 euro’dan piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 01:08

YORUM EKLE