Galaxy S8 Memnun Kalınmazsa İade Garantisi Sunuyor

Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 kullanıcılarının eğer cihazdan memnun kalmazsa cihazı iade edebileceği iddiaları atıldı.

Galaxy S8 Memnun Kalınmazsa İade Garantisi Sunuyor
Teknoloji devleri arasında büyük bir yere sahip olan ve kullanıcılarıyla daha iyi bağ kurabilmek için önemli çalışmalara imza atmakta olan Samsung, kullanıcılarına önemli imkanlar tanıma hazırlığında. Bu yönde ise adım atacağı iddia edilen teknoloji firmasının, Galaxy S8 için önemli imkanlar tanıyacağı belirtilmekte. Kullanıcıların bu cihazı satın aldıktan sonra 3 ay içerisinde cihazı iade edebileceği belirtildi.

Galaxy Note 7’de Yaşananları Telafi Etmek İçin Yapılacak

The Investor tarafından aktarılan bu bilgide cihazın iade edilebileceği bilgisi aktarılmaktayken, aynı zamanda bu uygulamanın kullanıcıların gönlünü yeniden kazanabilmek için getirileceği aktarıldı. Durumu telafi edebilmek adına böyle bir sürecin gerçekleşeceği belirtilmekte. Teknoloji devi Samsung’un geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü ve firma için ciddi bir zarara sebebiyet veren bu durumun kullanıcılarda bir güven problemi meydana getirdiğini söylemek yanlış olmaz.
Teknoloji firmasının ciddi anlamda zarar ettiği ve bunun yanı sıra kullanıcıların firmaya olan güvenini yitirmesine sebep olan bu durumu telafi edebilmek için yapılacak olan bu uygulamayla birlikte Samsung zedelenen itibarını yeniden normale döndürmek istiyor.

29 Mart Tarihinde Cihazın Tanıtımı Gerçekleşecek

Üst düzey performans özelliklerine sahip olacak olan, teknoloji devi Apple’nin piyasaya süreceği iPhone 8’in ezeli rakibi olacağı tahmin edilen S8 için ciddi bir merak söz konusu. Bu cihazın 29 Mart tarihinde görücüye çıkarılacağı bilgisi şuanda tamamen bilinen bilgiler arasında yerini almakta. The Investor tarafından aktarılan bilgiler bu yönde ve bu bilgi de şuanda tamamen doğrulanmış durumda. Her yönden teknoloji severlerin beklentileri karşılayacağı tahmin edilen bu akıllı cihazın dünyanın dört bir yanından büyük bir ilgiyle kullanılacağı belirtilmekte. Aynı zamanda firmanın bu girişimle birlikte teknoloji devleri arasında çok özel bir konuma sahip olacağı ve böylelikle Samsung bu süreçte firma değerini bir hayli artırma fırsatı yakalayabilir. 
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 03:44

YORUM EKLE