Galaxy S8 Özellikleri İle Teknoloji Severlerin Ağzını Sulandırdı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8’in sızdırılan özellikleri teknoloji severlerin ağızlarını sulandırdı.

Galaxy S8 Özellikleri İle Teknoloji Severlerin Ağzını Sulandırdı
Samsung’un en başarılı olacağı tahmin edilen amiral gemilerinden olan Galaxy S8 için şimdiden milyonlarca teknoloji sever meraklı bekleyiş içerisinde girmiş durumda. S serisi ile her zaman teknoloji severlerde büyük bir memnuniyet elde eden ve bu süreçte çok önemli başarılara imza atan firmanın, yeni amiral gemisi ile ilgili çeşitli bilgiler sızdırılmaya devam ediyor. Sızdırılan bilgiler arasında aynı zamanda cihazın fiyatının da yer aldığı bilgisi de aktarıldı.

AnTuTu Testi Cihazın Üst Düzey Olacağına İşaret Etti

Galaxy S8’in sızdırılan videosunda cihazın AnTuTu testinin sonuçları gösterilmekte. Gösterilen bu sonuçlarda cihazın testte 200 bin sınırını aştığının gözlemlendiği belirtildi. Çok başarılı bir performansla piyasaya giriş yapacağı beklenen bu amiral gemisinin, iPhone 7’yi adeta solladığı da aktarılmakta. iPhone 7’nin AnTuTu testinden aldığı puan ise 181,807 olarak kaydedilmekte. Bunun yanı sıra amiral gemileri arasında oldukça önemli bir konuma sahip olan ve büyük bir ilgi gören OnePlus 3T ile bu testten 162,423 puan almıştı.

Cihazın Kamera Anlamında da Kullanıcılarını Tatmin Edeceği Belirtiliyor

Kamera performansı açısından orta seviye bir profesyonel kamerayı aratmayacağı tahmin edilmekte olan bu amiral gemisinin, firma açısından oldukça öneme sahip olduğu aktarıldı. Böylelikle fotoğraf çekmeyi çok sevenler de bu telefonu beklemekte. Böylelikle firmanın üreteceği bu akıllı telefonla pek çok kesime aynı anda hitap edebilme imkanı bulduğu da aktarılıyor.

Şık Tasarımıyla Eşi Benzeri Olmayacak

Tasarım açısından diğer akıllı cihazlara taş çıkaracak görünümde olacağı tahmin edilen bu akıllı telefonun, aynı zamanda farklı renk tasarımlarıyla da piyasaya sürüleceği aktarılmakta. Aktarılan bilgiler arasında cihazın siyah, gökyüzü, orkide grisi ve kutup gümüşü renkleriyle mobil piyasaya giriş yapacağı aktarılmakta. Bununla birlikte cihaz kullanıcılarıyla buluştuktan bir süre sonra S8 Plus’un da amiral gemileri arasında yerini alacağı aktarılıyor. 
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 00:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler