Galaxy S8 Plus Teknoloji Severlerin İlgi Odağında

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 Plus şuanda teknoloji severlerin ilgi odağında.

Galaxy S8 Plus Teknoloji Severlerin İlgi Odağında

Teknoloji devi Samsung, Galaxy serisinin yeni amiral gemileri S8 ve S8 Plus ile şuanda büyük ilgi görüyor. Teknoloji severler tarafından şuanda büyük ilgi görmekte olan üst düzey amiral gemisi, firmaya önemli katkılar sağlıyor. Şuanda herhangi bir aksaklık olmayan bu cihazda, üst düzey özellikler kullanıcılara büyük imkanlar sağlıyor.

Cihaza olan ilginin bu denli yüksek olması, firmayı da harekete geçirdi. Firmanın cihaz üretimini artırma planları yapmakta olduğu bilgisi aktarılıyor.

Kısa Süre Sonra Ülkemizde Raflarda Yerini Alacak

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin kısa bir süre sonra raflarda yer alacağı bilgisi aktarılmakta. Şimdilik sadece Avrupa ülkelerinde yer alan Galaxy S8 için ülkemizden de büyük bir beklenti söz konusu. Şuanda her ne kadar cihaz raflarımızda yer almasa da, ön sipariş verebilme imkanı mevcut.

Samsung’un açıkladığı verilere göre S8 Plus yüzde 60 oranında ilgi görürken, S8 ise yüzde 40 oranında ilgi görüyor.

Daha fazla batarya kapasitesine sahip olan ve daha büyük ekrana sahip olan S8 bu süreçte daha büyük başarılara imza atıyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2017, 03:13

YORUM EKLE