GM 9 Plus Telefonu PUBG Mobile Oyununu Kaldırıyor mu?

PUBG oyununun telefonlara özel olarak çıkarılmasıyla birlikte oldukça popüler oldu. PUBG Mobile oynayabilmek için telefonların bazı teknik özelliklere sahip olması gerekiyor. Yeni piyasaya sürülen GM 9 Plus modelleri için de PUBG Mobile oyununu kaldırıp kaldırmadığı merak ediliyor.

GM 9 Plus Telefonu PUBG Mobile Oyununu Kaldırıyor mu?

Bilgisayarların yerine artık akıllı telefonlarda da birçok oyunu oynamak mümkün. Bunun nedeni gelişen teknoloji ve bununla birlikte akıllı telefonlarında oldukça gelişmesi. Akıllı telefonlarda en çok oynanan oyun ise, oldukça popüler olan PUBG Mobile. Ancak PUBG’yi telefonlarda oynayabilmek için telefonun özelliklerinin iyi olması gerekiyor.

GM 9 Plus modelinin tanıtımı resmen yapıldı. Özellikleri ve fiyatı sebebiyle pek çok kişi bu telefonlara ilgi duyuyor. GM 9 Plus modellerinde PUBG Mobile oyununun rahatlıkla oynanıp oynanamadığı ise büyük merak konusu oldu.

GM 5 Plus modelleri PUBG oyununda fazlasıyla sorun çıkarıyor ve bu modellerde bu oyun oynanamıyor. Sırf PUBG Mobile oynayabilmek için bir çok kişi telefonunu değiştirmek zorunda kaldı. GM 5 Plus modelleri oyunu kaldırmaya oldukça müsait, fakat oyunun sürekli kapanmasının çözümü bir türlü bulunamadı.

Yurt dışındaki iddialara göre, bu olaya farklı savaşların sebep olduğu söyleniyor. PUBG hayranları GM 9 Plus modelini satın alırken biraz daha fazla düşünecektir.

GM 9 Plus telefonunun teknik özellikleri PUBG Mobile’yi oynamak için yeterli. Telefon bu oyunu oynamak için gereken grafik ve işlemcilere sahip. Telefonun daha fazla kişi tarafından kullanılmasıyla birlikte PUBG oyununu kaldırıp kaldırmadığı netleşecektir.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 02:02

YORUM EKLE