Gmail Şifremi Unuttum Giriş Yapamıyorum! Gmail hesabı Nasıl Kurtarılır? Tüm Seçenekler

Gmail hesabına giriş yapamıyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız hesabınızı kurtarmak çok kolay, hesabınız ile ilgili kurtarma seçenekleri nelerdir?

Gmail Şifremi Unuttum Giriş Yapamıyorum! Gmail hesabı Nasıl Kurtarılır? Tüm Seçenekler

Gmail hesaplarının en sık karşılaşılan problemi şifre unutması sonucu hesabın kilitlenmesi veya da hacklenmesi problemidir.Gmail hesaplarını kurtarmak ise birkaç dakika alan kolay bir işlemdir.

Gmail Hesabı Nasıl Kurtarılır?

Eğer, şifrenizi unuttuysanız Gmail web sitesine girerek Gmail hesap kurtarma bölümüne giriniz. Hesap kurtarma ibaresinin altındaki kutucuğa telefon numarası veya bir başka gmail hesabı girerek İleri butonuna dokunun.

Açılan yeni sekmede sizden yeni şifre girmenizi isteyecektir. Eğer bu yöntem karşınıza çıkmazsa Başka bir yöntem deneyiniz seçeneği size sunulur.

Gmail hesabınız telefonunuzla entegreyse bilgisayardan şifre sıfırlama işlemi yaparsanız telefonunuza gelecek bir kullanım numarasını şifre olarak girerek hesabınızı kurtarabilir ve yeni şifre oluşturabilirsiniz. Yine telefonunuza bir mesaj gelmiyorsa Başka bir yöntem dene seçeneği imdadınıza yetişecektir.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 01:23

YORUM EKLE