Google 2019 Yılı Ürün Portföyünü Bütçe Dostu Ürünler ile Genişletiyor!

Google 2019 yılında pazar liderliğini almak için ürün portföyünü genişletmeye hazırlanıyor. Bütçe dostu pek çok ürün tanıtımı kısa zaman içinde yapılması planlanıyor.

Google 2019 Yılı Ürün Portföyünü Bütçe Dostu Ürünler ile Genişletiyor!

Google 2019 yılı içerisinde ürün portföyünü genişletmeyi planlıyor. Pazar liderliğine soyunmaya çalışan Google peki çok akıllı telefon, saat ve aksesuarlar ile piyasayı hareketlendirmek istiyor.

Akıllı telefon piyasasında Apple’ın cirolarının düşmesi sonucuyla, Google bu fırsatı kaçırmak istemiyor ve piyasaya yeni ürünler sunmaya hazırlanıyor. Şirket farklı kulvarlarda çalışma yaptırırıp gelecek raporlara göre akıllı telefonlara sınıf atlatmayı istiyor.

Bunu yanında Google Pixel 3 Lite adında yeni telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Telefon hakkında şu an hiçbir detay dışarıya sızdırılmazken, fiyat konusu da merakla bekleniyor. Fakat beklentilere göre telefon fiyatının iPhone XR’nin fiyatından daha düşük olacağı düşünülüyor.

Lansmanı planlanan cihazların bütçeye uygun olması göz önünde bulundurulacak. Google fiyatları ile ön plana çıkacak bir fiyat politikası uygulayacak. Listenin ilk sırasında Google Pixel Watch yer alıyor. Bu cihaz şirket tarihinin ilk giyilebilir telefon aksesuarı olacağı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 00:58

YORUM EKLE

Popüler Haberler