Honor 9X resmi tanıtımı ne zaman yapılacak? Tanıtım videosu yayınlandı

Huawei Honor 9X’lerin tanıtım videosu yayınlandı. Honor 9X’in resmi tanıtımı ne zaman yapılacak? Honor 9X’in tanıtım videosunda cihazın tanıtımının 23 Temmuz’da yapılacağı ifade ediliyor.

Honor 9X  resmi tanıtımı ne zaman yapılacak? Tanıtım videosu yayınlandı

Huawei yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Huawei ABD ile yaşanan problemlere aldırmadan çalışmalarına devam ediyor. Bu kez çalışmalar Honor 9X modelleri için başladı. Honor 9X’in tanıtımının tarihi hakkında bazı bilgiler paylaşılmıştı. İlk olarak tanıtım afişlerinde görülen 9X modellerinin bu sefer tanıtım videosu yayınlandı.

Honor 9X Ne Zaman Tanıtıma Çıkacak?

Tanıtım videosunda Honor 9X’lerin yine çentikli bir ekranla geleceği görülüyor. Yalnızca kameranın yer alacağı beklenen bu çentik alanı dışında çerçevesiz bir modelin geleceği söyleniyor.

Honor 9X modellerinin işlemci kısmında ise Kirin 810’un kullanılacağı tahmin ediliyor. Eski amiral gemisi işlemci modeli olmasının yanında, yapay zeka desteği de bulunan işlemcilerin, bu model üzerindeki etkileri tanıtımın yapılmasından sonra belli olacak.

Huawei’nin çıkaracağı Honor 9X telefonların ekran boyutu 6.5 inç olacak. Ekran çözünürlük değerlerinin nasıl olacağı ve cihazın teknik özellikleri ile ilgili bilgiler henüz paylaşılmadı. Videoda telefonun tanıtımının 23 Temmuz tarihinde yapılacağı görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 02:05

YORUM EKLE

Popüler Haberler