Huawei, Android’in Devasa Güncellemesini Resmen Yayınladı

Teknoloji devleri arasında çok ayrı bir konuma sahip olan ve ürettiği akıllı cihazlarla geçtiğimiz yıl firma değerini adeta katlayan Huawei, kullanıcılarına Nougat 7.0 güncellemesinin müjdesini verdi;

Huawei, Android’in Devasa Güncellemesini Resmen Yayınladı
Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü amiral gemileriyle dünyanın dört bir yanından ciddi anlamda ilgi gören ve böylece firma değerinde çok büyük bir ivme yakalayan Huawei, kullanıcılarına müjdeli haberler vermeye devam ediyor. Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarının memnuniyet duyduğu Nougat 7.0 güncellemesini kendi amiral gemileri için yayınlayan teknoloji firması, büyük başarılara imza atmaya devam edecek.

Güncelleme yayınlama hızıyla kullanıcılarına memnuniyet yaşatmayı bilen ve kullanıcılarına sımsıkı tutunmayı bilen firma, merakla beklenen güncellemeyi resmen yayınladı. P9 Plus cihazı için Android Nougat 7.0 güncellemesini resmen yayınlayan firma, 2.4 GB boyutunda köklü değişiklikler söz konusu olan bu güncellemeyi resmen yayınladı. Aynı zamanda firmanın teknoloji devi Apple gibi kullanıcılarının sorunlarını çözmeye odaklı güncellemeler yayınlayarak gündeme oturmayı bilmesi de firmanın ne kadar başarılı işler başardığını açıkça gözler önüne sürmekte.

Mate 9 Cihaz Kullanıcılarının Sorunları Giderildi

Mate 9 cihaz kullanıcılarının kimi sürümlerindeki Google Voice başta olmak üzere pek çok hatayı yayınladığı güncellemeyle çözen firma, kullanıcıların karşı karşıya kaldığı mağduriyetlerin önüne geçmeyi bildi. Bununla birlikte yeni gelen güncellemeyle birlikte ana ekranda optimize yapılmış ve artık grup mesajı özelliği de cihaza resmen eklendi.

Üst Düzey Amiral Gemileriyle Kullanıcılarıyla Buluşmaya Devam Ediyor

Piyasaya sürdüğü üst düzey performans özelliklerine sahip akıllı cihazlarla ilgi odağı haline gelmeyi başaran teknoloji devi, çok hızlı bir yükseliş yakaladı. Teknoloji devleri arasındaki yerini çabucak almayı başaran ve hatta Apple’nin en büyük rakibi olan Güney Kore merkezli dev Samsung’u bile geçmeyi başararak ikinci sırada yer almayı başaran Huawei, yeni akıllı cihazlarıyla Apple’nin zirve koltuğunu bile sallandırabilir.

Tasarım açısından kullanıcılarını memnun etmeyi bilen ve bununla birlikte diğer akıllı cihazlarda bulunan özelliklere oranla daha farklı özelliklerle piyasaya giriş yaparak, bütün firmaların başarılarını adeta alt üst etmeyi başaran Huawei, özellikle de P10’a çift kamera eklentisi ekleyerek çok büyük bir ilgi görmüştü. Fotoğraf çekimi yapmayı sevenlere ve manzara fotoğraflarına ilgi duyanların pek çoğu yüksek fiyatla piyasaya sürülen iPhone 7 yerine P10’u tercih ederek bu ihtiyaçlarını karşılamıştır. 
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 17:56

YORUM EKLE