Huawei Kök Söktürecek

Dünyaca ünlü akıllı telefon üreticisi Huawei’nin merakla beklenen yeni telefonları Mate 20 ve Mate 20 Pro nihayet tanıtılıyor. Merakla beklenen cihazların fiyatları da tanıtım gerçekleşmeden sızdırıldı.

Huawei Kök Söktürecek

Huawei, yeni amiral gemilerini birkaç gün sonra tanıtmaya hazırlanıyor. Teknoloji severlerin büyük bir merakla beklediği Mate 20 ve Mate 20 Pro ile ilgili kritik bilgiler sızdırılmıştı. Üç arka kameraya sahip olacağı iddia edilen yeni amiral gemileri ilgi odağı haline gelmiş durumda. Firmanın akıllı cihazlarının fiyatlarının İsviçreli bir firma tarafından sızdırıldığı iddia edildi. İddialara göre Mate 20 810 dolar fiyatla piyasadaki yerini alacak. Mate 20’nin üst modellerinin ise 900 dolar bandında olacağı tahmin ediliyor.

iPhone XS ile Aynı Fiyat Bandında Piyasaya Sürülecek

Teknik olarak üst düzey dizayn edildiği tahmin edilen bu cihazların fiyatı dudak uçuklatacak nitelikte. İddiaların doğru olması halinde yeni modellerin iPhone XS ile aynı fiyat bandında olacağı görülüyor. Yeni amiral gemisi Mate 20’nin 6 ve 8 GB RAM olmak üzere iki modelden oluşacağı söyleniyor. Bu cihazlar da aynı zamanda 128 ve 256 GB dahili bellek olarak sınıflara ayrılacak. 4200 mAh batarya kapasitesine sahip olacağı düşünülen akıllı telefonun, 40 MP arka kameraya sahip olacağı konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 22:03

YORUM EKLE