Huawei P30 Pro'ya yeni kamera güncellemesi

Huawei‘e yaşadığı zorlu günlere rağmen şirket olarak cihazlarını geliştirmeye ve değiştirmeye devam ediyor. Huawei P30 Pro için yeni geliştirdiği kamera güncellemesi ile oldukça iyi olan kamerasında yaşanan birçok sorunu giderme yönünde.

Huawei P30 Pro'ya yeni kamera güncellemesi

Huawei‘in amiral gemisi P30 Pro piyasaya çıktığından bu yana en iyi özelliklere sahip kamerası ile dikkat çekti. Fakat şirket bu kamerayı daha da iyileştirme çabasında. Bu yüzden şirket P30 Pro için kamerasının çektiği fotoğrafların görüntü kalitesini iyileştirmeye odaklanan yeni güncellemeyi kullanıcılarına sundu.

316 MB boyutunda olan 9.1.0.161 olarak geçen güncelleme ile ile fotoğraf kalitesi iyileştirildi ve renklerin daha doğal ve orijinal tonlara yakın görünmesi sağlandı. Ayrıca, yeni güncelleme ile Huawei renk sıcaklığını ve HDR algoritmasını da oldukça değiştirilerek daha gerçekçi görüntüler elde edilen contrast dediğimiz ayarda fazlasıyla azaltılmış olarak sunuldu.

Güncelleme ayrıca dinamik bir duvar kağıdı kullanırken yaşanılan kilit ekranı bildirimleri ile ilgili sorunu da gideriyor.

Sunulan son güncelleme Ülkemize veya cihazı kullandığınız bölgeye ulaşması biraz zaman alabilir. Huawei‘in mevcut cihazlara yazılım güncellemeleri sağlama konusundaki odağının ve üreticinin mücadelelerini görmekte pek çok kullanıcıyı rahatlatığı düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 16:44

YORUM EKLE

Popüler Haberler