Huawei P30 ve Huawei P30 Pro Kılıf Çeşitleri Satışa Çıktı!

Aliexpress daha lansmanı yapılmayan Huawei P30 ve P30 Pro için kılıf satışına başladı. İşte çinli devalışveriş sitesi aliexpress'de dolaşan Huawei P30 ve Huawei P30 Pro kılıf çeşitleri.

Huawei P30 ve Huawei P30 Pro Kılıf Çeşitleri Satışa Çıktı!

Çinli akıllı telefon firması Huawei yeni telefonu P30 ve P30 Pro modelleri için kılıf modellerinin günyüzüne çıktığı iddiası intenet dünyasında dolanmaya başladı. 25 Şubat 2019 tarihinde Huawei’nin yeni telefonları için lansman toplantısı yapması bekleniyordu. Lakin son dedikodulara göre Tanıtım tarihinde rötar yapması olasılığı ortaya çıktı.

Daha telefonların tanıtımı bile yapılmamışken e-ticaret devi Aliexpress’in sitesinde Huawei P30 ve P30 Pro için kılıf çeşitleri yer almaya başladı. Güvenilir kaynaklardan edindikleri bilgilere göre tahmin yürüttüklerini belirten site yetkilileri kılıf satışına başladı.

Huawei P30 ve Huawei P30 Pro kılıf

Telefonlar için cüzdanlı kılıf tasarlayan Aliexpress arka kapakta 3 kamera olacak şekilde bir tasarım yapan yetkililer telefon lansmanını ve resmi gösterimi beklemek zorundalar. Kılıf fiyatlarının ise site ortalamasına bakılarak 3 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 22:00

YORUM EKLE

Popüler Haberler