Huawei'nin Yeni Canavarı

Huawei’nin şu ana kadar ürettiği telefonlar arasında en çok konuşulanı olacağı iddia edilen P30 ve P30 Pro için çalışmalar sürüyor. Cihazların ekrana gömülü kameraya sahip olacağı bilgileri sızdırılmıştı.

Huawei'nin Yeni Canavarı

Tasarım konusunda kullanıcılarını mest etmeyi başaran Huawei, yeni amiral gemileri için epey bir mesai harcıyor. Şuana kadar ki en güçlü cihazı olacak P30 ve P30 Pro için çalışan firma, cihazla ilgili bilgileri sır gibi saklıyor. Cihazın çıkış tarihine henüz aylar olmasına rağmen cihazla ilgili detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

İntenette dolaşan görüntülere göre, Huawei’nin Nova 4 ve Honor View 20 cihazlarında ekrana gömülü kamera olmayacak. Bu cihazlarda daha önce tercih edilen tasarımın kullanılacağı ve önceki modelleriyle birebir aynı olacağı konuşuluyor.

S10’da da Aynı Tasarım Uygulanabilir

Teknoloji severlerin bir diğer üzerinde durduğu telefon modeli ise Galaxy S10 olarak karşımıza çıkıyor. Samsung’un da Galaxy S10 modeli için ekrana gömülü kamera tasarımı tercih edeceğine artık kesin gözüyle bakılıyor. İntenette dolaşan fotoğraflar da bunu doğrular nitelikte.

Huawei cephesinde ise P30’da kullanılacak çentiğin su damlasına benzeyeceği iddia ediliyor. Ancak cihazın OnePlus 6T’deki saf görüntüye sahip olmayacağı ortaya çıktı. Bu da cihazı OnePlus’a nazaran bir adım geride bırakacak gibi görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 10:43

YORUM EKLE
YORUMLAR
NIc
NIc - 3 ay Önce

Hey there! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would be okay.

I’m absolutely enjoying your blog and look forward to
new updates.

jovnel
jovnel - 1 ay Önce

Jovnel