Instagram hikayeleri gizli ve şifresiz izleme sitesine büyük ilgi

Yeni çıkan bir uygulama ile birlikte Instagram hikayeleri gizli ve şifresiz şekilde izlenebiliyor. Gizli olarak hikaye izleme fırsatı sunan site kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Instagram hikayeleri gizli ve şifresiz izleme sitesine büyük ilgi

Instagram hikayelerinin gizli ve şifresiz izlenmesi için oluşturulan siteler kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Instagram kullanıcılarının çoğu bazı storyleri izleyip karşı taraf tarafından görünmemek istiyorlar. Stalk adı verilen gizlice birilerinin neler yaptığını gözetlemek anlamına gelen bu durum Instagram kullanıcıları tarafından sıkça yapılıyor.

Genelde bir storyi izlemek isteyen kullanıcılar şifrelerini vermeden storyleri gizlice izleme fırsatı yakalayamıyor. Yeni çıkan bir uygulama ile telefonunuza bu uygulamayı yüklemeden ve şifrenizi  girmeden gizlice storyleri izleme imkanı buluyorsunuz. Bu yeni yöntem bilgisayardan kullanılabilirken iPhone telefonlarda da rahatça kullanılabiliyor.

Instagram’da Nasıl Gizlice Hikaye İzlenir?

https://www.storieswatch.com sitesine giriş yaparak ulaşabileceğiniz uygulamada arama butonuna hikayesini izlemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak arama yapıyorsunuz. Arama sonucu istediğiniz kişinin profiline girerek gizlice storylerine ulaşıp izleme ve indirme şansı bulabiliyorsunuz.

Bu uygulama sayesinde gizlice izlediğiniz hikayeleri ayrıca telefonunuza indirip kendi hikayenizde paylaşma fırsatı da bulabiliyorsunuz.

ınstagram hikaye izleme

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 02:32

YORUM EKLE