Instagram kısa süreliğine dondurma kısa yöntem

Instagram kullanıcıları dilerlerse hesaplarını kısa süreli dondurabilir. Dondurulan hesaba tekrardan girildiğinde hesap aktif edilmiş olur. Instagram hesabını dondurmak isteyen kişiler kısa yöntemlerle birkaç dakika içerisinde hesaplarını dondurabilir.

Instagram kısa süreliğine dondurma kısa yöntem

Instagram kullanıcıları hesaplarını silmeden kullanmak istemedikleri zamanlarda hesap dondurma yapabilmektedir. Instagram hesabı dondurulduğunda hesap silinmez ve geçici süreliğine kapatılmış olur. Daha sonra hesaba tekrardan giriş yapıldığında ise hesap açılmış olur.

Instagram Hesap Dondurma

Instagram hesabı web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Instagram hesabını dondurmak için https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/ adresine tıklayabilirsiniz. Açılan ekrandan “Hesabı geçici olarak kapat” seçeneğine tıklamak gerekmektedir.

Mobilden Instagram Hesabı Dondurma

Instagram dondurma işlemi mobil uygulamadan da yapılabilmektedir. Bunun için akıllı telefonlardaki web tarayıcısı üzerinden Instagram’a giriş yapmak gerekmektedir. Daha sonra ayarlar bölümüne girerek “Hesabımı geçici süreliğine kapat” seçeneğine tıklamak gerekmektedir.

Instagram Hesabı Dondurulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Instagram hesabı dondurulduğunda bu işlem iki gün kadar sürmektedir. Yani bu süreler içerisinde hesabı giriş yapıldığında şifre hatası verilmektedir. Dondurma işleminin ardından tekrardan Instagram’ı kullanmak için hesaba giriş yapılması yeterlidir.

Instagram hesabı dondurması haftada 1 defa olacak şekilde yapılabilir. Dondurulan hesabı açtıktan sonra tekrardan dondurmak için 1 hafta beklemek gerekmektedir. Hesap dondurma işleminde kullanıcı şifresinin bilinmesi gerekir. Şifre bilinmezse diğer girişlerde sorun yaşanabilir.

 

Mobil uygulamamızı telefonuna yükle, tüm sıcak haberlerden anında haberdar olmaya başla! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sıcak gelişmelerden ilk önce sen haberdar olmak istiyorsan şimdi Haberport Facebook grubuna katıl! >>>Haberport Facebook Grubuna Katılmak İçin TIKLA!

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 20:30

YORUM EKLE