Instagram Tüm Fotoğraflar Görüldü Uyarı Özelliğini Test Ediyor

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram, kullanıcılarının uzun zamandır beklediği bir özelliği test etmeye başladı.

Instagram Tüm Fotoğraflar Görüldü Uyarı Özelliğini Test Ediyor

Kullanıcı sayısı milyarı aşan Instagram, sosyal medya deneyimini en iyi hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Popüler uygulamanın test ettiği yeni özellik ise kullanıcılarını bir hayli sevindirecek çünkü artık baktığınız fotoğraflara tekrar bakmanız olanaksızlaşacak. Yeni bir uyarı sistemini aktif olarak test ettiği ortaya çıkan Instagram, son 2 gün içerisinde görmüş olduğunuz fotoğrafları tekrar görmemeniz için bir uyarı verecek. Bu özellik ara yüzde kaydırarak fotoğraflara bakarken belirecek olan bir uyarı ibaresi olacak. Ara yüzde son 2 gün içindeki fotoğrafları gördüğünüz zaman son fotoğraf ile birlikte ekranın en alt kısmında "Son iki gün içerisindeki tüm fotoğrafları gördünüz" yazısı çıkacak. Böylelikle siz de Instagram'da daha önce gördüğünüz fotoğraflara tekrar bakma durumunda kalmayacka ve uygulamada harcadığınız zamanı daha etki kullanabileceksiniz.

KISA SÜRE İÇERİSİNDE ÇOK SAYIDA YENİ ÖZELLİK

Instagram son 2 haftalık süre içerisinde yeni birçok özelliğini kullanıma sundu. Facebook'un satın aldıktan sonra büyük ölçüde üzerine düştüğü uygulamada artık görüntülü sohbet özelliği ve Instagram hikayelerinde müzik ekleme özelliği kullanılabiliyor. Her geçen gün uygulamadaki geliştirmeleri bir adım daha ileriye taşıyan Instagram şimdi de bu uyarı özelliği ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt verecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 15:06

YORUM EKLE

Popüler Haberler