İnstagram , WhatsApp ve Facebook çöktü mü? Hikayeler neden açılmıyor? Ne zaman düzelecek?

Dünya üzerinde en çok kullanılan uygulamalardan olan Whatsapp Facebook ve İnstagram içinde kullanıcıların bazı şikayetleri söz konusu oldu. Kullanıcılar “İnstagram, Facebook ve Whatsapp Çöktü mü?” sorusunu internette araştırmaya başladılar. Peki Hikayeler Neden Açılmıyor? İşte ayrıntılar…

İnstagram , WhatsApp ve Facebook çöktü mü? Hikayeler neden açılmıyor? Ne zaman düzelecek?

İnstagram, Facebook ve Whatsapp Çöktü mü? Hikayeler Neden Açılmıyor?

Dünya üzerinde en çok kullanıcıya sahip sosyal medya platformlarından olan Whatsapp, İnstagram ve Facebook, bugün akşamüzeri itibari ile akıcı bir şekilde çalışmamaya başladı. Kullanıcılar uygulamaların neden açılmadığını araştırmaya başladılar.

Öncelikle bu sorunun yalnızca Türkiye’ye özel değil tüm Dünya çapında görüldüğünü belirtelim. Bugün saat 16.00 sularında bu uygulamalara erişim konusunda bazı aksaklıklar yaşandı.

Erişim Sorunu Neden Yaşanıyor?

Platformlar üzerinde aktif olarak paylaşımlarda bulunan kullanıcılar, Whatsapp ile ilgili olarak mesajların iletildiğini ancak resim ve videoların görüntülenemediğini ifade ediyorlar. İnstagram’da ise akış yenileme konusunda bir problem yaşandığı belirtiliyor. İtalya, İngiltere, Almanya ve Hollanda ülkelerinde de WhatsApp, Instagram ve Facebook üzerinde sorunların gerçekleştiği ifade edilmiş durumda.

Problemin en kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağı yönünde yetkili kişiler tarafından bir açıklama yapıldı. Kullanıcılar uygulamaları doğru düzgün kullanabilmek için beklemedeler.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler