Instagram'dan Şok Karar! Yan Uygulama Direct (DM) Kapatılıyor

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biri olan İnstagram uygulaması şok bir karar aldı. Instagram yan uygulaması olan Direct'i (DM) kapatmaya karar verdi.

Instagram'dan Şok Karar! Yan Uygulama Direct (DM) Kapatılıyor

Instagram kullanıcılarını şaşırtacak şok bir karar aldı. Bugün başlayacak ve gelecek aydan itibaren tamamlanmış olacak olan Instagram yan uygulaması Direct kapatılıyor.

Instagram, mesaj özelliğinin kullanımını artırmak adına, ayrıca yayınladığı Direct uygulamasını kullanıcılara indirmeye sunmuş ve bu uygulamayı kullanan kitlede büyük bir artış yaşanmıştı.

Fakat Instagram, bugün kullanıcılarına gönderdiği yeni mesajında Direct uygulamasının bugünden itibaren kapatılacağını duyurdu. Kullanıcılar bundan sonra doğrudan Instagram'ın içinden konuşmalarına devam edecekler.

Direct uygulamasını sağlayan şirket daha önce de Facebook'un içinde bulunan Messenger özelliği ayrı bir uygulamaya dönüştürmüş ve milyonlarca kullanıcı bu uygulamayı indirmek zorunda bırakılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 22:38

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eren
Eren - 6 gün Önce

Merhaba yazisdigimiz msjlardami gidecek

jj
jj @Eren - 4 gün Önce

Kullanıcılar bundan sonra doğrudan Instagram'ın içinden konuşmalarına devam edecekler.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://haberport.com/teknoloji/instagramdan-sok-karar-yan-uygulama-direct-dm-kapatiliyor-h7097.html

Haberport

Popüler Haberler