İnternet neden yavaş? Turkcell Türk Telekom ve Vodafone internet neden yavaşladı, 2 Nisan 2020 internet hızı ne zaman düzelecek?

İnternet hızı yavaşlayan binlerce kişi Google'da ''İnternet neden yavaş, Turkcell Türk Telekom ve Vodafone internet neden yavaşladı, 2 Nisan 2020 internet hızı ne zaman düzelecek?'' sorularının yanıtını araştırmaya başladı. İşte veri bağlantı hızı düşüklüğü probleminin temel sebebi.

İnternet neden yavaş? Turkcell Türk Telekom ve Vodafone internet neden yavaşladı, 2 Nisan 2020 internet hızı ne zaman düzelecek?

Instagram, Twitter ve Facebook girişleri büyük ölçüde yavaşladı ve WhatsApp, Instagram, Facebook ve Twitter’in niçin hareket etmediği merak konusu oldu. Vatandaşlar operatörlerdeki yavaşlığın sebebinin ne olduğunu merak etmeye başladı.

2 Nisan 2020 Perşembe intenet neden yavaş?

İntenet bağlantı hızı yavaş olan milyonlarca vatandaş; ‘’Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone yavaşlık sebebi ne?’’ sorusunun yanıtını merak ediyor. 2 Nisan Perşembe günü operatörlerin tamamında yaşanan intenet hız düşüklüğüyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Instagram, WhatsApp ve Facebook neden yavaş?

Sosyal medya üzerinde milyonlarca kişinin en fazla araştırdığı konu başlıklarından biri sosyal medya ağlarının çöküp çökmediği oldu. İlerleyen saatlerce problemin intenet bağlantı hızından değil, Instagram, Facebook ve WhatsApp’tan kaynaklandığı öğrenildi.

Tarafsız haberin kaynağı artık akıllı telefonunda! Önemli manşetler ve tüm haberler bu uygulamada. Şimdi indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Dünyadan önemli gelişmeler, kritik olaylar her an karşında! Hadi, sen de Haberport’u Instagram’da takip etmeye başla! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Hemen şimdi Facebook Grubumuza Katıl, gündemdeki haberler hakkında yorumunu yap! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 20:11

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman
Süleyman - 2 ay Önce

ev iternetlerinin whatsapla facebookla ne alakası var ? saçmalık?? normalde ev internetim 50mps vodafone fiber ama son zamanlarda bu hız 5-10 mps ye indi ( istanbul avr)


Popüler Haberler