iPhone 8 OLED Ekran Tasarımıyla Kullanıcılarıyla Buluşabilir

Milyonlarca teknoloji severin büyük bir merak içerisinde beklediği yeni amiral gemisi için iddialar atılmaya devam ediyor. Şimdi de yeni amiral gemisinin OLED ekran tasarımıyla piyasaya sürüleceği öne sürüldü;

iPhone 8 OLED Ekran Tasarımıyla Kullanıcılarıyla Buluşabilir
Henüz piyasaya sürülmemesine rağmen dünyanın dört bir yanından büyük bir ilgiyle takip edilmekte olan yeni amiral gemisi için beklentiler hat safhada. Cihazın cam ekran tasarımıyla piyasaya sürüleceği belirtilmekte. Aynı süreçte bu akıllı telefonun kablosuz şarj özelliğine sahip olacağı belirtilmekteydi. Ancak şuanda bu iddiaları doğrular nitelikte herhangi bir durum mevcut değil. Durum böyleyken, iPhone’nin bu yıl onuncu yılına giriyor olması beklentilerin en tepelerde olmasının en önemli gerekçeleri arasında yer bulmakta. Bundan dolayı da teknoloji devinin bu yıl bütün akıllı cihaz piyasasını tamamen altını üstüne getirebileceği de en önemli iddialar arasında yer almakta.

Tasarım açısından teknoloji severlerin ilgi odağında olacağı tahmin edilen iPhone 8’in 5.8 inçlik OLED ekran tasarımıyla piyasaya sürüleceği aktarıldı. Böyle bir tasarıma gitmesi halinde cihazın göreceği ilginin daha çok kapsamlı olabileceği belirtiliyor. Teknoloji devleri arasında hali hazırda ayrı bir konuma sahip olan ve kullanıcılarını her anlamda memnun etmeyi başaran firma, 2017 yılında da yine böyle bir başarıya imza atabilir. Kullanıcılarını da her zaman ayrıcalıklı bir durumda görerek, güncellemelerle çoğu zaman büyük bir memnuniyet elde etmeyi başaran firmanın bu sezon daha çok farklı bir strateji izleyebileceği de belirtiliyor.

3 Yeni Modelle Karşımıza Çıkabilir

Dünyaca ünlü teknoloji firması olan Apple ile ilgili atılan bir diğer iddialar arasında da firmanın bu yıla özel olarak 3 akıllı cihaz piyasaya sürebileceği belirtildi. Bu sezon firma değerini katlamak isteyen ve teknoloji devleri arasındaki zirve koltuğunu sabitlemek isteyen Apple’nin bu anlamda çok daha farklı stratejiler izleyebileceği belirtiliyor. Ancak beklentilerin bir hayli yüksek olmasıyla birlikte fiyat olarak da teknoloji severlerin cepleri yanabilir.

Pek çok kişi tarafından yapılan tahminler arasında, teknoloji devi tarafından 2017 yılında izlenecek olan satış stratejisinde farklı modellerde akıllı cihazların kullanıcılarla buluşabilmesi yer almakta. Bunun yanı sıra bu cihazların onuncu yıla özel olarak bir üretimle akıllı cihazlarla birlikte yer alacak olması, cihazın fiyatının da çok daha yüksek olabilme ihtimalini artırmakta. Aynı zamanda iPhone 5S’ten beri kullanılmakta olan TouchID ve iPhone 7 ile hayatımıza giren çift kamera eklentilerinin de iPhone 8 de mevcut olacağı öngörülüyor.
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 13:57

YORUM EKLE