iPhone’daki Fotoğraflar Bilgisayara Nasıl Aktarılır? Windows 10 İçin Kolay Yöntem

iPhone kullanıcıları fotoğraf ve videolarını PC'ye kolay yoldan aktarabilmektedir. Sadece Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geçerli fotoğraf aktarma yöntemi ile ilgili detaylar haberimizde.

iPhone’daki Fotoğraflar Bilgisayara Nasıl Aktarılır? Windows 10 İçin Kolay Yöntem

Apple iPhone kullanıcıları fotoğraf veya video aktarımı yaparken, Android işletim sistemine sahip cihazlara nazaran daha meşakkatli uygulamalara yönelmektedir. iTunes sistemi üzerinden gönderiler aktarılmakta ancak bu durum insanın aklında soru işaretleri yaratabilmektedir. Hiçbir uygulama indirmeden kolaylıkla iPhone’unuzdaki fotoğrafları bilgisayarınıza aktarmanız mümkündür. Sadece Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarınız varsa bu kolay yöntemle dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone Fotoğraflarını PC’ye Aktarmak

Windows 10 işletim sisteminin içerisinde Fotoğraflar uygulaması kuruludur. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst panelde içe aktar seçeneğini seçmeniz ve cihazı USB ile PC’ye bağlamanız yeterli olacaktır. Akıllı telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra iPhone cihazınızdaki görüntüler liste şeklinde karşınıza gelecektir. Aktarmak istediğiniz fotoğrafları seçtikten sonra Import (İçe aktar) butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 00:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler