İsimsiz iPhone Modeli Uygun Fiyatla Gelecek

Apple'ın iPhone X sonrasında piyada yenilikçi hareketleri yeniden başladı. Bu defa daha uygun fiyatlı bir modelle piyasaya girecek olan Apple, kullanıcılarına 3 yeni model tanıtacak.

İsimsiz iPhone Modeli Uygun Fiyatla Gelecek

Her yılın güz aylarının başlangıcında Apple'ın yeni iPhone ve iPad modellerini tanıttığını herkes biliyor. Firma artık ikonikleşmiş iPhone ürünleri ile akıllı telefon kolunda teknoloji sektörünü tamamen ele geçirmiş durumda. Bu anlamda yeni sezonun iPhone modelleri de sabırsızlıkla bekleniyor. Geçtiğimiz sene bir ilke imza atarak iPhone 9'u pas geçip X modelini tanıtan firma çerçevesiz ve tuşsuz ilk iPhone'unu onuncu yıla özel olarak tanıtmıştı.

Bu sene ise çıtayı bir hayli yükseltmek zorunda olan Apple, yeni iPhone serisini 3 modelle tanıtacak. Bu 3 modelden ikisinin iPhone 9 ismi ile piyasaya gireceği bilgis intenete sızdırılan ilk iddialar arasında yer alıyor. Öte yandan henüz ismi belli olmayan diğer model ise uygun fiyatlı olarak kullanıcılarla buluşacak.

İLK KIYASLAMA OLUMLU İZLENİM ALDI

Apple'ın sır gibi sakladığı üç modelle ilgili olarak ilk defa sızdırılan bir render görseli Apple hayranlarını heyecanlandırdı. Fotoğrafta, iPhone X ile karşılaştırılan yeni modelin, boyut olarak daha büyük ancak daha bütçeli bir yapım olduğu anlaşıldı.

Çelik kasa yerine alüminyum alaşımın kullanıldığı göze çarpan model, arka tarafında çift değil tek kamera ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Şimdilik donanım bilgileri tam olarak paylaşılmayan modelin ilk görseline göre cihaz iPhone X'ten hem genişlik hem de en anlamında daha dolgun görünüyor. Apple'ın tahminen Eylül ayı ortalarında tanıtması beklenen yeni modelin fiyat olarak iPhone 8'den daha ucuz olacağı iddiaları ise sosyal medya mecralarını sarmış durumda.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 19:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler