Kırmızı Renkli iPhone İle Global Fund’a Katkıda Bulunabilirsiniz

Teknoloji devi Apple, kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ları görücüye çıkardı. Bu renkte satılmasının amacı ise teknoloji devini çok daha farklı bir konuma taşıdı;

Kırmızı Renkli iPhone İle Global Fund’a Katkıda Bulunabilirsiniz
Teknoloji devleri arasında her zaman ayrı bir konuma sahip olan ve teknoloji severlerin en çok tercih ettiği akıllı cihazları üretmeyi başaran firma, yine büyük bir başarıya imza atma yolunda ilerliyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü iPhone 7'yle kullanıcılarının büyük beğenisini toplamayı başaran ve her yönden kullanıcılarına büyük avantajlar sağlayan firma, kırmızı renkli iPhone 7'yi  ve iPhone 7 Plus’ı yeni nesil iPad’leriyle birlikte görücüye çıkardı. Genel olarak beyaz ve siyah renkleriyle piyasaya sürdüğü iPhone’nin bu sefer kırmızı renk tasarımıyla da piyasaya giriş yapıyor olmasının sebebi ise tahmin edildiğinden çok daha farklı.

AIDS’siz Bir Geleceğe Bir Adım Daha Yaklaştırıyor

Kırmızı renkteki iPhone’lerin satın alınmasıyla birlikte müşteriler Global Fund’a katkıda bulunuyor. Böylelikle dünyanın AIDS’siz bir geleceğe sahip olabilmesi için bu süreç bir adım daha yaklaştırıyor. Bugün resmen görücüye çıkan bu modellerin AIDS’e savaş için çıkarıldığı belirtildi. Teknoloji severler bu cihazı alırken ödediği parayla hem bir amiral gemisine sahip olacak hem de Global Fund’a katkıda bulunmuş olacak.

Renk Dışında Hiçbir Farkı Yok

Diğer iPhone 7'lerden ve iPhone 7 Plus'lardan modellerinden hiçbir şekilde farkı olmayan bu cihazların müşterilerin elinde görülmesi için sabırsızlanıldığını belirten Apple’nın Ceo’su Tim Cook, şuana kadar 130 milyon doların üzerinde katkı sağlandığını açıkladı. Bununla birlikte teknoloji devinin dünya genelindeki en büyük kurumsal bağışçı olduğunu da açıklayan Tim Cook, bu desteklerin sonuna kadar da devam edeceğini belirtti.

Kırmızı renkli tasarımıyla birlikte bu amiral gemileri hem çok şık bir tasarıma sahip olmuş ve bu yönden de teknoloji severlerin ilgisini çekmiştir. Bununla birlikte çağımızın yaygınlaşmakta olan ve umutsuz vaka olarak görülen hastalıklardan olan HIV virüsüne karşı da bağış yapılabiliyor olması süreci çok daha iyileştirir nitelikte. Kırmızı renk tasarımlı iPhone 7’ye sahip olunabilmesi için ise en düşük depolamalı cihaz için ücret ise 4.299 Türk Lirası olmakla birlikte, iPhone 7 Plus modeli için ise bu fiyat 4.949 Türk Lirası olarak belirlenmiş durumda. 
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 23:08

YORUM EKLE