KMSpico Nedir? Ne İşe Yarar?

KMSpico nedir, KMSpico ne işe yarar, resmi web sayfası var mı gibi soruların cevapları içeriğimizde yer almaktadır.

KMSpico Nedir? Ne İşe Yarar?

KMSPico, Microsoft’un geliştirdiği ürünlerin etkinleştirilebilmesi için kullanılan bir sistemdir. Anahtar Yönetim Sistemi olarak da bilinen KMSPico, orijinal olmayan Windows yazılımlarını etkinleştirmek için kullanılmaktadır. Uygulama bir anlamda Microsoft sunucusunu atlatmaya yarar ve yerel ağlardaki sunucuları değiştirme görevi üstlenir.

Windows’un içeriğindeki ürün anahtarını toplu lisanslarla değiştirir ve kullanıcı böylelikle çevrimiçi etkinleştirmelerden kaçmayı başarmış olur. Yani orijinal bir ününün taklit edilerek yeni bir ürün anahtarı ile kullandığınız uygulama orijinal olarak görünür. Uygulamanın burada üstlendiği görev ise Microsoft’un çevrimiçi sunucularıyla bağlantı kurmasının önüne geçerek doğrudan lisans onayı verilmesini sağlamasıdır.

Resmi Web Sayfası Yoktur

Sosyal paylaşım sitelerinin pek çoğunda KMSPico’nun resmi web sayfası olduğuna dair iddialar söz konusu. Hatta kendisini resmi sayfa olduğunu iddia eden pek çok sayfa da bulunmaktadır. Ancak bu sitelerin hiçbiri resmi sayfa değildir. Ancak KMSPico’nun resmi forum sayfasına https://forums.mydigitallife.net/threads/kmspico-official-thread.65739/ adresinden erişim sağlanabilmektedir. Uygulamayı kullanabilmek için Antivirüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 15:34

YORUM EKLE

Popüler Haberler