Lenovo S5 Pro Şaşırtacak

Bilgisayar piyasasında büyük bir güç olan Lenovo, şimdi de akıllı telefon üzerine yoğunlaşmış durumda. Firmanın yeni amiral gemisi S5 Pro’nun 4 kameraya sahip olacağı kesinleşti.

Lenovo S5 Pro Şaşırtacak

Üst segmentteki akıllı telefonları sollayacağı iddia edilen Levono S5 Pro ilgi çekmeyi başarmış durumda. Çerçevesiz ekranıyla büyük ilgi göreceği tahmin edilen amiral gemisinin 4 arka kameraya sahip olacağı iddia edilmişti. Teknoloji severlerde büyük bir şaşkınlık olmasına sebep olan bu iddia yayınlanan raporla birlikte doğrulandı. Cihaz tamı tamına 4 arka kameraya sahip olacak!

Lenovo’nun yeni amiral gemisinin 2 kat optik yaklaştırma eklentisine sahip olacağı konuşuluyor. Telefonla ilgili sızdırılan bir diğer bilgi ise, arka kameralardan birinin geniş açılı çekimde kolaylık sağlayacağı yönünde. Ancak bu bilginin kesin olup olmadığı henüz bilinmiyor. 

Cihaz Hangi Özelliklere Sahip Olacak 

Kamera yönüyle ön plana çıkması tahmin edilen akıllı telefon, performans olarak da beklentileri karşılayacak. Snapdragon 845 işlemciyle donatılan amiral gemisinin 6 GB ve 8 GB modelleri olacağı konuşuluyor. Aynı zamanda dahili bellek konusunda da firmanın gönlü bol davrandığını söyleyebiliriz. 64, 128 ve 256 GB’lik modeller piyasaya sürüleceği paylaşılıyor. 4000 mAh batarya kapasitesiyle S5 Pro uzun süreli kullanıma müsait.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 19:00

YORUM EKLE