LG, Akıllı Saat Piyasasını Sallayacak

LG, günümüzde moda haline gelen akıllı saatlere öncülük eden firmalar arasında. Teknoloji devinin merak edilen Watch W7’nin üç gün sonra gerçekleştirilecek etkinlikte tanıtılacağı iddia edildi.

LG, Akıllı Saat Piyasasını Sallayacak

Akıllı saat piyasasının en etkili firmalarından olan LG, üç gün sonra dev bir tanıtıma imza atmaya hazırlanıyor. Tamı tamına beş kameralı V40 ThinQ cihazını tanıtmaya hazırlanan LG, merakla beklenen bir diğer cihazın da tanıtımını yapabilir. Piyasadaki akıllı saatlere kıyasla üst düzey donanıma sahip olması beklenen LG Watch W7, şimdiden milyonlarca kişiyi heyecanlandırmış durumda.

LG Watch W7’nin Teknik Özellikleri Şaşırttı

Snapdragon Wear 3100 yonga setine sahip akıllı saat, 768MB RAM kapasitesine sahip. 4 GB dahili belleğe sahip olması beklenen cihaz, 240 mAh bataryayla kullanıcılarıyla buluşacak. Bir diğer önemli nokta ise cihazın görünümü. Oval görünümüme sahip LG Watch W7, 360x360 çözünürlüğe sahip. 1.2 inç ekrana sahip Watch W7’de LCD ekran tercih edilmiş.

Cihazın fiyatıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmış değil. Teknoloji severler ürünün fiyatını ancak etkinlikte öğrenebilecek. Ancak firma, yeni akıllı saatin performansına göre uygun fiyatlarla piyasada yerini alacağını duyurdu. Aynı etkinlikle tanıtılacak olan LG V40 ThinQ ise üst düzey fotoğraf ve video çekme kalitesiyle kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 21:09

YORUM EKLE