LG G8 ThinQ Yeni Görüntüleri Sızdırıldı!

LG'nin yeni amiral gemisi G8 ThinQ'in yeni görüntüleri sızdırıldı. Amiral gemisinin WMC 2019'da tanıtılması bekleniyor.

LG G8 ThinQ Yeni Görüntüleri Sızdırıldı!

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG’nin piyasaya sürdüğü son amiral gemisi G7 ile büyük değişikliklere imza attı. Tasarım konusunda farklılık yaratmayı başaran LG, son nesil işlemcileri kullanmaya başladı. Firma, LG G6 akıllı telefonunda büyük hatalara imza atmış ve bundan dolayı da kullanıcıların problemler yaşamasına sebep olmuştu. Yapay zeka konusunda büyük değişimleri ortaya koymayı başaran LG, G7 ile bir önceki modelde yaşanan sorunları büyük ölçüde giderdi.

Kullanıcı taleplerini göz önünde bulunduran LG, G8 ThinQ modeliyle 2019’a damgasını vurmayı planlıyor. Geçtiğimiz aylarda telefonun görüntüsünün sızdırıldığına dair birtakım iddialar medya gündeminde yer bulmaktaydı. Ancak firma yetkilileri görüntülerin hızlı bir şekilde yayılmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkan görüntülerin cihazla alakası olmadığını doğruladı.

LG G8 ThinQ işte böyle görünüyor

Samsung Tasarımına Benzeyen Tasarımla Gelebilir

Atılan bir diğer iddiaya göre ise, LG G8 ThinQ Samsung’a benzer kavisli bir ekran ile üretilecek. Ekranın ön kısmında çentikli bir alan yer alacağı ancak bu alanın diğer modellerine göre çok daha küçük olacağı aktarılıyor. Arka kapakta pek bir değişiklik yapmayacağı öne sürülen cihazda ortalanmış çift kamera yer alacak. Kameranın hemen altındaki bölümde ise parmak izi sensörüne yer verileceği öne sürülüyor. Ancak cihazın tasarımı ve donanım özellikleriyle ilgili detayları öğrenmek için fazla zaman kalmadı. LG G8 ThinQ modelinin yüksek ihtimalle Berselona’da düzenlenecek WMC fuarında tanıtılacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 15:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler