LG Q9’un Ön Tasarım Görseli Sızdırıldı!

Bu yıl bir çok telefon satışa sunan LG bir türlü istediği ilgiyi görmedi. Yeni bir model tanıtacağı söylenen LG'nin, Q9 Modeline ait sızdırılan görseli bu haberi doğrular nitelikte.

LG Q9’un Ön Tasarım Görseli Sızdırıldı!

LG yıl içerisinde bir çok akıllı telefon satışa sunarak yeni teknolojilere ayak uydurdu fakat cihazlarına bir türlü istediği ilgiyi göremedi. Eylül ayında LG'nin yeni bir akıllı telefon modelini tanıtacağı iddası ortaya atılmasına rağmen böyle bir tanıtım gerçekleşmedi. Ortaya çıkan ve LG Q9' a ait olduğu düşünülen görüntüler  bu iddaları doğrular nitelikte. Marka orta segmette yer alacak yeni model cihazını yakın zamanda tanıtabilir.

Sızdırılan görüntünün daha önce paylaşılan görüntüden oldukça farklı olduğunu söylemek gerek. Paylaşılan görselde ilk dikkat çeken detayın yeni cihazında modaya ayak uydurarak bir çentikli ekran ile çıkacağı. Cihaz tasarım olarak ise LG G7 Fit'i andırdığı. Cihazlar arasında göze çarpan ilk fark ise LG G7 Fit'de bulunan Google Asistan tuşunun cihazın solunda olmayışı.

LG Q9 sızdırılan ön tasarım görseli

LG Q9 Teknik özellikleri;

Ön yüze ait tasarımda yine göze çarpan detaylardan biri ise LG Q9'un yan çerçevelerinin oldukça ince olması. Cihazın alt kısmında biraz kalınca bir çerçevenin bulunduğu görülüyor. LG Q9'un 6.1 inç boyutta olması ve 18:9 veya 19:9 boy/en oranlarına sahip ekranla çıkması beklenmekte. LG çıkaracağı bu şık tasarımlı Q9 model cihazı ile orta segmentli telefonlar arasında üçlü bir yer edinmek istiyor.

LG Q9 hakkında konuşulan bilgilere göre cihazın Snapdragon 660 yonya setine sahip olacağı, 4 GB RAM, 32/64 GB dahili depo alanı seçenekleri ve mikroSD kart desteğinin de olacağı söylenmekte.

Ayrıca LG Q9 3.550 mAh batarya ile karşımıza çıkacak. LG'nin henüz Android Pie işletim sistemi ile cihaz çıkarmamış olması bu cihazdada Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile gelmesi ihtimalini güçlendirmekte. LG Q9 modelinde bir süpriz ile karşımıza çıkıp Android Pie ile de gelebilir.

LG Q9 Satış Fiyatı Ne Kadar Olacak?

LG Q9’un 400 Doların altında bir fiyatla satılması beklentiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 23:21

YORUM EKLE

Popüler Haberler