LG V40 ThinQ’ nun Görüntüleri Sızdırıldı

Akıllı cihazların görüntüleri sosyal medyada sık sık sızdırılmaktayken, merakla beklenen LG V40 ThinQ’nun kameralarını gösteren bir içerik gündeme oturdu. Sızdırılan görüntüler, telefonun 5 kamerayla piyasaya sürüleceği iddialarını doğruladı.

LG V40 ThinQ’ nun Görüntüleri Sızdırıldı

Ekim ayında duyurulacak amiral gemisi telefonlar arasında başı çeken LG V40’ın kameraları görüntülendi. Telefon hakkında daha önceden görseller yayınlanmış ve bu sayede teknoloji meraklıları bir hayli heyecanlanmıştı. Yayınlanan görseller ve videolar cihazın tasarımını gösterir nitelikteydi. LG V40 önceki LG telefonlarından farklı görünmese de bu cihazın Federal İletişim Kurulu’nda ortaya çıktığından beri arkada üç kameraya sahip olacağı düşünülmekteydi.

Merak Edilen Bir Diğer Konu İse Cihazın Kamerası

V40 ThinQ’nun resmi tanıtımı çok yakında yapılacak ve cihazın ekranındaki çentiğin nasıl bir görünümle sunulacağı halen büyük bir merak konusu. LG kullanıcıları tarafından merak edilen bir diğer konu ise cihazın kamera özellikleri. LG V40’ın tasarımında üç arkada iki önde olmak üzere beş kameralı olacak şekilde tanıtılmıştı. Ancak kameraların yapay zeka teknolojisine sahip olup olmayacağı halen tartışılıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 14:44

YORUM EKLE