MacBook İçin Uygun Fiyatlı Alternatif Geliyor

Dünya teknoloji devi Apple'ın Eylül ayında gerçekleştireceği yeni ürünlerinin lansmanında, uygun fiyatlı bir MacBook'un da tanıtılacağı ortaya atıldı. Teknoloji severler sevindi.

MacBook İçin Uygun Fiyatlı Alternatif Geliyor

Amerika Birleşik Devletleri'nin teknoloji devi yüzü Apple, uluslararası anlamda teknoloji piyasalarını etkilemeye devam ediyor. Her sene gerçekleştirdiği lansmanlarla birçok teknoloji severi etrafında toplamayı başaran firma, bu yıl da Eylül ayında kültleşen lansmanını gerçekleştirecek. Şimdiden bu lansmana ilişkin birçok spekülasyon ortaya atılırken, iki önemli gelişme ortaya çıktı. Ortaya atılan iddialara göre Apple, uygun fiyatlı bir iPhone modeli ile yine uygun fiyatlı bir MacBook'u piyasaya sürüyor. Bu iki gelişme de yaşanacak olursa Apple tutkunu birçok kişi çok yüksek meblağlar ödemeden hayalini kurdukları en yeni model Apple ürününe sahip olabilecekler.

İDDİALARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR

Geçtiğimiz sene lansmana yakın tarihte benzer şekilde ortaya atılan yüzlerce spekülasyondan yalnızca bir kaç tanesi gerçek çıkmıştı. Bu anlamda bu sene de gündeme taşınan iddialar arasından teknoloji severler için en çok gerçekleşmesi istenen uygun fiyatlı MacBook ve iPhone oldu. Birçok farklı kaynağın sunduğu görsel verilere göre Apple bu sene 3 farklı iPhone modeli tanıtacak. Bu 3 cihazdan 2'si normal iPhone serisinin devam ürünleri iken, diğer ürün ise uygun fiyatlı olarak piyasaya sürülecek. Benzer veriler Apple'ın en başarılı ürünlerinden olan MacBook için de paylaşılırken henüz hiçbir kesinlik kazanmış değil. Şimdilik firmadan da hiçbir bilgi dışarıya taşınmazken, Eylül ayında merak edilen bu konular bir bir netlik kazanacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2018, 13:24

YORUM EKLE