Merakla Beklenen P10 Lite Özellikleri Bekleneni Karşılayacak

Akıllı telefon piyasasının en çok konuşulan isimlerden olan teknoloji devi Huawei, yeni akıllı telefonu P10 Lite’yi resmen görücüye çıkardı.

Merakla Beklenen P10 Lite Özellikleri Bekleneni Karşılayacak
Teknoloji devleri arasına geçtiğimiz yıl çok hızlı bir giriş yapan Huawei, yine başarılı işler çıkarmaya devam ediyor. P serisindeki akıllı cihazlarıyla teknoloji severlerin ilgi odağı haline gelmeyi başaran ve bu şekilde devam etmesi halinde kısa bir süre içerisinde firmanın Apple’nin koltuğunu sallandırabileceği konuşuluyor. Üst düzey akıllı cihazlarının dışında orta seviyedeki akıllı telefonlarıyla da firma hak ettiği ilgiyi görüyor. Ciddi bir önemle daha fazla kullanıcıya hitap edebilmek adına sarf edilen çaba, firmanın Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’u da geçtiği belirtiliyor.

Kısa bir süre önce teknoloji severlerin ilgisine sunulan P10 serisine bir yeni akıllı telefon daha ekleniyor. Diğer akıllı telefonlara göre daha çok orta seviyedeki akıllı cihazlar arasında yerini alacak bu modelin, oldukça şık bir donanıma sahip olacağı belirtiliyor.

Oyun Oynamak Artık Çok Daha Eğlenceli

Piyasaya sürülecek olan bu akıllı cihazın 5.2 inçlik oldukça büyük ekranla kullanıcılarıyla buluşacağı aktarılan bilgiler arasında yer almakta. Bununla birlikte bir de Full HD çözünürlüğe sahip olacağı açıklanan bu orta seviye cihazın oyun severlere doğrudan hitap edeceği konuşuluyor.

Performanslıyla Bekleneni Karşılayacak Nitelikte

4 GB RAM kapasitesine sahip olan orta segmentteki bu akıllı telefonun pek çok oyunu ve uygulamayı rahatlıkla kaldırabileceği belirtilmekte. Bunun yanı sıra 8 çekirdekli ve Kirin 658 yonga setinin de mevcut olması, kullanıcıların performans anlamındaki beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilecek nitelikte. Orta segmentteki akıllı cihazlara göre daha üstün bir konumda olacak olan P10 Lite, büyük bir ilgiyle karşı karşıya kalabilir.

Kamera Severlerin Yüzleri Gülecek

‘’Akıllı cihazımla fotoğraf çekmezsem olmaz’’ diyorsanız bu cihaz size de hitap ediyor. Selfie kamerası 8 MP çözünürlük olan bu cihazla artık çok daha kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra 12 MP arka kamerasıyla da bu cihazla manzara fotoğraflarının büyük bir rahatlıkla çekilebileceği de aktarılan bilgiler arasında yerini alıyor. 
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2017, 22:45

YORUM EKLE

Popüler Haberler