Mi Mix 3 2018’de Sallayacak

Çinli üretici Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi Mix3, şirkette üst düzey bir rol üstlenen Donovan Sung tarafından yayınlandı. Cihazın 25 Ekim’de tanıtılacağı belirtiliyor.

Mi Mix 3 2018’de Sallayacak

Çin, akıllı telefon üreticilerine taş çıkartır nitelikte işler çıkarıyor. Üreticiler üst üste yayınlayacağı amiral gemileriyle şimdiden büyük bir beklenti oluşturmuş durumda. Ancak Xiaomi’nin yeni amiral gemisi için beklenti çok daha ciddi. 10 GB RAM kapasitesine sahip olacak amiral gemisi performans olarak uzay mekiğine benzetiliyor. Üstelik cihazda 5 GB desteği bulunacağını ve bu adımla birlikte akıllı telefonlar için yeni bir neslin açılacağı ön görülmekte.

Teknik detayları tamamen ortaya çıkan cihaz, Snapdragon 845’ten güç alacak. 8 çekirdek 2.8 GHZ performansla kullanıcılarına muhteşem bir deneyim yaşatacak. 4000 mAh batarya ve hızlı şarj desteğine sahip olacağı iddia edilen cihaz, uzun süreli kullanım için de bir hayli müsait.

Kamerası Diğer Firmaları İmrendirebilir

Mi Mix 3 ile beklentiyi arşa yükselten Xiaomi, arka kameralarından birisinin 12 MP olacağı iddia ediliyor. Çift arka kamerayla üretileceği iddia edilen cihazın diğer kamerasının kaç MP olacağı büyük bir muamma. En nihayetinde ön kamera çözünürlüğünün ise 24 MP kalitesinde olacağı konuşuluyor. Tasarım olarak ise büyük bir değişiklik yaşanmayacağı iddia ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 22:00

YORUM EKLE