Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Üyelik Sonlandırma İşlemleri

Online dizi yayıncılık platformu Netflix üyeliği nasıl iptal edilir? Netflix'den aboneliğinizi sonlandırmak için anlaşılabilir bir dil ile anlattık.

Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Üyelik Sonlandırma İşlemleri

Teknolojik gelişmeler ve intenetin hayatımıza girmesiyle beraber sosyal medyada dizi filmlerin popülerliği de arttı.Online yayın yapan platformalrdan biriside Netflıx. Dizi sektöründe en çok ilgi çeken intenet platformların arasında Netflix,müşteri miktarı ile de birçok ülkede sitesi bulunmaktadır. Netflıx Türkiye’de büyük ilgi gören ve Çağatay ULUSOY’un başrolünde oynadığı The Protector:Muhafız isimli bir dizi de çeken Netflix müşterikaydı  nasıl sonlandırılır?

Netflıx hesabına giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan 'hesap' kısmına gelerek tıklayınız.

Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

 'Üyelik ve fatura' bölümünden en alt sıraya inip 'üyelik iptali' bölümüne tıklayıp hesabınızı seçerek üyelik iptal edebilirsiniz.

.

netflix iptal

Eğer Netflıx'in bir aylık bedelsiz paketini aldıysanız üyeliğinizi 30 gün içinde direkt sonlandırmalısınız. Sonlandırma işlemi yapmaz iseniz otomatik olarak sizden bedel alırlar. zaten bedelsiz üyelik sonlandırma için size bir kısa mesaj atacaklardır.

Netflıx Profılı Nasıl Kaldırılır?

Netflıx profilini silmek için uygulamada bulunan profil yönetimi kısmına giriş yapıp, profiliniz üzerindeki kalem imgesine tıklayıp silmek isteyeceğiniz hesabı seçip profil hesabını seçiniz.

Netflix üyelik kapatma

Bu işlemden sonra hesap ismini, dilini, içeriğini isteğinize göre düzenleyebilir, dilerseniz hesabınızı kaldırabilirsiniz.

Netflix üyelik iptal

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:52

YORUM EKLE

Popüler Haberler