Netflix abonelik ücretlerine zam geldi! Yeni Netflix abonelik fiyatları!

Netflix abonelik ücretlerine zam geldi !Netflix Yeni fiyatları ne zamandan itibaren geçerli olacak. Netflix abonelik paket ücretleri ve diğer detaylar haberimizde.

Netflix abonelik ücretlerine zam geldi! Yeni Netflix abonelik fiyatları!

Netflix abonelik ücretine zam. 

Netflix , 20 Avrupa ülkesine zam yaptı. Zam yapılan ülkeler arasında Türkiye'de var. Bugünden itibaren geçerli olan fiyatlar üç ayrı kategoride değerlendirildi.  Dizi ve film seyircelerinin en sevdiği platformlar arasında olan Netflix Türkiye'nin ücretlerini 15.99 TL ' DEN 17.99 TL , 27.99 TL lik paket fiyatını 29.99 TL yaptı. 39.99 TL olan özel özel aylık paketini 41.99 TL ' ye çıkardı. Netflix yeni fiyatları 20.06.2019 tarihinden itibaren geçerlidir.

NETFLIX'TEN AÇIKLAMA

Netflix’ten yapılan açıklama şu şekilde oldu: “Dünya genelinde yaratıcı topluluklarla birlikte çalışıyor, nitelikli yapım ve filmlere odaklanıyoruz. Hem yeni dizi ve filmlere hem de ürünümüzü geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiğimiz ciddi yatırımlar nedeniyle zaman zaman üyelik ücretlerimizi yeniden düzenliyoruz. İçeriklerimizi mümkün olduğunca çok sayıda kişinin izleyebilmesi için fiyat değişikliğini minimumda tutmaya özen gösterdik.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 20:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler