Netflix iOS Uygulaması İçin Sevindiren Haber Geldi! Akıllı İndirme Sistemi Artık İos'da!

Dünya genelinde ve ülkemizde son dönemlerde oldukça yaygınlaşan dizi ve film platformu Netflix, Youtube gibi televizyon kanallarına karşı durarak internetin yaygınlaşmasına ve vazgeçilmez hale gelmesine sebep oluyor.

Netflix iOS Uygulaması İçin Sevindiren Haber Geldi! Akıllı İndirme Sistemi Artık İos'da!

3 yıldır Android ve İOS kullanıcıları için film ve dizi indirmelerine müsaade edilmektedir. 2016 yılından veri verilen izinler sayesinde kullanıcılar uzun yolculuklarda intenete ulaşamadıkları taktirde indirdiklerini izleyerek vakit geçirebiliyorlar.

İOS KULLANICILARI NETFLİX’TEN İNDİRME YAPABİLECEK

Yeni bir güncelleme yapan Netflix İOS kullanıcıları için akıllı indirme sistemini devreye soktu.  Daha önce Android kullanıcıları için yapılan indirme sistemi bu kez İOS kullanıcılarını da kapsayacak şekilde genişletildi.

AKILLI İNDİRME SİSTEMİ NE İŞE YARAR?

Netflix yaptığı yeni güncellemeye göre akıllı indirme sistemi açıkken bir bölüm izliyorsanız, sonraki bölümü arka planda otomatik olarak telefonunuza indiriyor. Sonrasında indirilen bölümü izlediğinizde telefonunuzdan otomatik olarak da siliniyor. Böylelikle hafızanız boşalmış oluyor.

Bu sistem yalnızca Wi-Fi bağlantısı ile çalışabiliyor. Kendi intenetinizi açarsanız sistemi çalıştıramazsınız. Sistemin faydalı olup olmadığı kişiden kişiye göre değişir. Netflix mobil uygulamasında bulunan İndirilenler bölümünden özelliği kolayca açıp kapatabilme imkanına sahipsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 16:46

YORUM EKLE