Nintendo'dan Mobil Telefonlara Yeni Doktor Mario Oyunu!

Bir zamanların popüler oyunu Dr. Mario, Nintendo aracılığıyla yeniden mobil telefon kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Nintendo'dan Mobil Telefonlara Yeni Doktor Mario Oyunu!

Günümüzde cep telefonları iletişim ihtiyacımızın yanı sıra, fotoğraf çekmek, intenete bağlanmak, fatura ödemek, bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek hatta bilgisayar oyunlarını oynayabilmek gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliklere sahip konuma ulaşmışlardır. Birçok telefon üreticisi, cep telefonlarını en güncel ve yüksek işlem gerektiren oyunları destekleyecek şekilde üretmekte. 

Dünyanın önde gelen oyun üreticilerinden olan Nintendo, uzun yıllar önce herkesin severek oynadığı Mario oyununu güncelleyerek tekrar oyun severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Mikroplara karşı açılan savaşı konu edinen Dr. Mario, 2019 yazında, hem iOs hem de Android kullanıcıları için sunulacak. Kullanıcıların ücret ödemeden indirebilecekleri oyunda, uygulama içinde ayrıca sunulacak olan özellikler ücrete tabi tutulacak. Ayrıca Nintendo, kısa bir süre önce duyurduğu Mario Kart Tour oyununu da bu yaz kullanıcılarına sunacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 22:03

YORUM EKLE