O Akıllı Telefon Kullanıcıları da Nougat Güncellemesine Kavuşuyor

Milyonlarca Android kullanıcısının gelmesi için can attığı Android 7.1.1 Nougat güncellemesi General Mobile 5 Plus kullanıcıları için resmen yayınlanıyor. Telefon kullanıcılarını oldukça memnun edecek bu güncelleme ile telefona yönelik ilginin artacağı tahmin ediliyor;

O Akıllı Telefon Kullanıcıları da Nougat Güncellemesine Kavuşuyor

Kullanıcılarının beklentilerini her yönden karşılamayı başaran General Mobile GM 5 Plus için Nougat 7.1.1 güncellemesini resmen yayınlıyor. Cihaz kullanıcılarının memnuniyetini artırmak ve cihaz kullanıcılarını çok daha ayrıcalıklı bir hale getirmek için yapılan bu güncellemeyle önemli başarılara imza atılabileceği tahmin edilmekte. Şuanda sadece Google’nin Pixel serisi için yayınlanan Nougat 7.1.1 güncellemesini şuanda da General Mobile amiral gemileri için sunuyor. Apple gibi her zaman güncelleme konusunda kullanıcılarını memnun etmeyi başaran ve dünyanın dört bir yanına amiral gemilerini satarak ilgi odağı haline gelmeyi başaran teknoloji devleri, yenilikleri her zaman takip etmeyi bilerek kullanıcı kapasitesini artırmakta. Özellikle de Discovery serisiyle çok büyük bir ilgi gören ve dünyaca tanınmayı başaran General Mobile, piyasaya sürdüğü yeni akıllı cihazlarla da yine ilgi çekmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra piyasaya sürdüğü yeni akıllı cihazlarına da güncellemelerini hemen yayınlayarak kullanıcılarında yeni telefon almış hissi yaratmayı başaran teknoloji devi, güncellemeyi resmen yayınlayarak telefona olan ilgi kapasitesini çok daha artırabilir.

Güncelleme Cihazda Önemli Değişiklikler Meydana Getirmekte
Android kullanıcılarının yayınlanması için adeta can attığı ve cihazı çok farklı bir konuma getirmeyi başaran bu güncelleme müjdesi, General Mobile GM 5 Plus için piyasaya sürüldü. Amiral gemisi kullanıcılarının çok büyük bir sevinç yaşamasına sebep olan bu güncellemeyle ilgili çeşitli değişiklikler de söz konusu. Öncelikle cihaz kullanıcılarının çok daha rahat bir şekilde kilit açmasını sağlayan parmak izi okuyucunun çok daha kolay bir şekilde açılabileceği belirtildi. Aynı zamanda genel olarak cihazlarda yüklü olan uygulamalara yenilik getirme nihayetinde gelen güncellemede artık ayarlar ve özellikle de gün içinde herkesin kesin olarak kontrol ettiği veri kullanımı gibi özelliklere artık çok daha hızlı bir şekilde erişilebileceği özelliğinin de uygulamayla birlikte eklendiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 16:40

YORUM EKLE