Opera, Bedava VPN Hizmetini Telefonlara Taşıyor!

Opera'dan kullanıcılara güzel bir haber daha! Bilgilsayarlar üzerinden verdiği VPN hizmetini telefonlara da taşıyacağını duyuran Opera'nın konu ile ilgili açıklaması yazımızda yer alıyor.

Opera, Bedava VPN Hizmetini Telefonlara Taşıyor!

Opera, Telefonlarda Bedava VPN Hizmeti Verecek!

Kullanıcılar tarafından tercih edilen intenet tarayıcıları arasında bulunan Opera, kapsamında özel VPN paketini de bulundurmakta. Bilgisayar üzerinden kullanımda bulunan kişiler için bu hizmeti veren Opera basit, hızlı ve hepsinden önemlisi hiçbir ücret karşılığı beklemeden bu hizmeti veriyor. Opera bilgisayar kullanıcıları için vermekte olduğu bu hizmeti telefonlar için de vermeye başlayacağı haberini aşağıda görmüş olduğunuz tivit ile verdi.

 

Bu hizmetin sunulması ile birlikte erişime yasaklanmış olan sitelere telefonunuz üzerinden de girebileceksiniz. İntenet üzerinden giriş yapmak istediğiniz her türlü engellenmiş siteye Opera tarayıcısını kullanarak girebilirsiniz.

VPN hizmeti şu an için halen test aşamasında bu sebepte yalnızca beta versiyonunda kullanılabiliyor. Google Play Market üzerinden Opera Beta Tarayıcı’yı telefonunuza indirebilirsiniz.

Android Opera Tarayıcısında VPN Nasıl Aktif Edilir?

1-) Opera Beta Tarayıcısını telefonunuza indirin.

2-) Opera Beta Tarayıcısını açın.

3-) Sağ alt bölümdeki Opera logosuna basın.

4-) Ayalar seçeneğine tıklayın.

5-) VPN’nin yanında bulunan butonu kaydırın ve VPN’yi aktif duruma getirin.

6-) VPN yazısına basarak ilgili ayarları gerçekleştirin.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 22:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler