Oppo R19 – Ekran Patentine Ait Yeni Görselleri Yayınlandı

Oppo R19 yeni ekran tasarımı ve ekran görselleri ilgili tüm soru işaretlerini gideren bilgiler haberimizde bulabilirsiniz

Oppo R19 – Ekran Patentine Ait Yeni Görselleri Yayınlandı

 

Çinli bir elektronik üreticisi olan Oppo Corp. akıllı telefon pazarına girişinin ardından talepler doğrultusunda daha geniş ve daha büyük inçli ekranlar sunmaya çalışıyor. 2017 yılının 6. ayında pazara cıkan Oppo R11 den bugune ekranını büyüterek piyasada yoluna devam ediyor.

Firma 2018 yılının ilk aylarında piyasaya sürdüğü R15 ile çentikli akıllı ekran modunu kullanmış. Daha sonra yıl sonuna doğru telefonlarında su damlalı çentikli mod kullanmıştır.

Oppo R19 - Ekran Patentinin Görselleri Yayınlandı!

Bu nedenle çıkması planlanan R19 rakiplerine karşı avantaj sağlamak için daha büyük ve geniş delikli ekran beklentisi çok yüksek tutuluyor. Ayrıca telefonun tuşlardan tamamen ayrılarak sabit imgelerle süslenmeside bekleniyor. Öneğin bir uygulamaya basıldığı zaman ya da yeri değiştirilmeye çalışıldığı zaman uygulama ile bağlantılı özellikler ortaya çıkıyor fakat uygulama konumu değişmiyor.

Oppo R19 - Ekran Patentinin Görselleri Yayınlandı!

Tasarımın arka kapak kısmında ise kenarlarda şık tasarımlı bağlantı sağlayan küçük bantlar bulunuyor. Led flaşa sahip çift kamera telefonun sol üst köşesinde kendine yer bulurken arka kapakta parmak izi tarayıcı özellik bulunmaktadır. Telefonun arka alt kısmında ise hoparlör, şarj yeri ve ses jakı bulunmaktadır.
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 17:03

YORUM EKLE

Popüler Haberler