OPPO R19 Tasarımı Hakkında Ayrıntılı Bilgiler Paylaşıldı

Bu yıl Mart ayında piyasaya sürülen OPPO R15 ve R15 Dream Editiondan sonra yakında piyasaya sürülecek olan OPPO R19 tasarımı hakkında bilgiler çıkmaya başladı.

OPPO R19 Tasarımı Hakkında Ayrıntılı Bilgiler Paylaşıldı

Mart ayında OPPO R15 ve R15 Dream Edition modellerini piyasaya süren OPPO çentikli ekran ile donatılıp karşımıza çıkmıştı. Kısa bir süre sonra piyasaya sürmeye hazırladığı OPPO R17 ve OPPO R17 Pro modellerine ait sızan görüntülerde daha küçük çentik ekranlarıyla çıkacağı belli olmakta. Piyasaya sürülmesi yaklaşan OPPO R19 akıllı telefon modelinde kullanıcıların daha geniş bir alana sahip olması adına daha gelişmiş bir ekran teknolojisi ile gelmesi tahmin edilmekte. Telefon henüz tanıtılmazken sızan yeni tasarım görsellerinden telefonun çift kamera ile geleceği anlaşılıyor.

 

OPPO R17 görünüm

OPPO R19 önden görünüş ve çift kamera

Üst kısımda paylaşmış olduğumuz görüntülerden de anlaşılabileceği gibi OPPO R19 ön yüzü üst kısmında selfi çekimlerini bir üst seviyeye taşayacak çift kamera sistemi ile karşımıza çıkacak. Ayrıca görselde görüldüğü gibi sadece yan çerçeveler dar olmayacak, aynı zaman üst ve alt kısımda yer alan çerçeve kısımları da oldukça dar olacak.

 

OPPO R19 ekran parmak izi okuyucu

OPPO R19 da R17 modellerinin sahip olduğu AMOLED ekran ile piyasaya çıkacak. Aynı zamanda bu amoled ekran üzerine donatılan parmak izi okuyucu sensörde yine cihazın öne çıkan özellikleri arasında yer alacak. Telefonun arka yüzünde ise dikey olarak donatılmış üç adet kamera bulunmakta.

OPPO R19 Arka panel görüntüsü

OPPO R19'un çıkan teknik çizim görüntülerinde göze çarpan detaylardan birisi ise 5G logosudur. OPPO 2019'da 5G desteğini alacak ilk markalardan biridir.

6 GB RAM 64 GB dahili depolama yada 128 GB dahili depolama seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak. Paylaşılan resimlerde veya bilgilerde kameralara ait bilgiler yer almasada OPPO R19'un Ön panelinde yer alacak kameralarının 40MP X 2 şeklinde olacaği kesin bilinen bilgiler arasında.

 

OPPO R19 Pro‘nun tanıtım etkinliği hakkında henüz tam bilgi paylaşılmamış olsa bile 2019'un başlarında etkinlik tarihine ait bilgilerin kesinleşeceği düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 23:17

YORUM EKLE

Popüler Haberler