Panda Cross 4×4 satışa sunuldu! Panda Cross fiyatı ve özellikleri

Vatandaşlar tarafından merakla beklenen Fiat’ın yeni otomobili Panda Cross 4x4 satışa sunuldu. Kendi klasmanının en iyi özelliklerini taşıyan araç büyük ilgi gördü. Panda Cross fiyatı ve özellikleri hakkında merak edilenler haberimizde.

Panda Cross 4×4 satışa sunuldu! Panda Cross fiyatı ve özellikleri

Fiat yeni otomobili Panda Cross 4x4 satışa sundu. Aracın satış fiyatı 105.900 TL olarak açıklandı.

Panda Cross

Aracın şehir içi kullanım kolaylığının yanı sıra arazi şartlarında yüksek çekiş gücü ve çevikliği sayesinde sürücülere rahatlık sağlıyor.

Fiat Panda Cross 4x4’ün 85 HP gücündeki turbo TwinAir motoru sayesinde az yakıt kullanımı ile yüksek performansından ödün vermiyor. Türkiye şartları içinde en ideal ve fiyatta alınabilecek 4x4 araçlar arasındadır.

Aracın gövde tasarımına baktığımızda ön-arka cross görünümlü tamponları, yan süs çıtaları, çift renkli jant kapakları dikkat çekmektedir. Aracın ön kısmında Fiat’ın klasikleşmiş far düzeni yer alıyor.

İç dizaynında ilk olarak dikkat çeken yeni deri döşemeleridir. Aracın direksiyon, vites topuzu ve akıllı telefon bağlanabilen Uconnect eğlence sistemi de aracın önemli içi detaylarıdır. Bununla birlikte araçta otomatik klima, arka park sensörü, yan ve perde hava yastıkları aracın diğer önemli özellikleridir. İsteyenler için ise Plus paket seçeneği mevcut. Plus pakette krom dış görünüşle birlikte iç ve dış detayları, alaşım jantları ve ön tampona yerleştirilmiş kırmızı çeki halkaları araca başka bir hava katıyor.

Aracın ayarlanabilir sürüş modları ve yokuş iniş desteği sayesinde arazi koşullarında hiçbir sorun yaşamıyor. Bununla birlikte yüksek süspansiyon ve dört çekiş sistemi aracın performansını arttırıyor. Araçta iki silindirli 85 HP gündeki yakıt tüketimini en aza indiren turbo TwinAir motor bulunmaktadır.

Araç 900 cc’lik motor hacmine sahip olmakla birlikte 95 g/km’lik karbondioksit emisyon salınım değeriyle de doğayı koruyor. Panda Cross 4x4 aynı performansı alabileceğiniz diğer araçlara göre yüzde 30 kadar yakıt tasarrufu sağlamasıyla da cüzdanınızı düşünüyor.

TwinAir motor teknoloji sayesinde Avrupa’nın 2 silindirli motor seçeneği sunan tek otomotiv üreticisidir. Ayrıca Fiat en çevreci araç üretici olarak üst üste aldığı 3 ödülle de bu konumunu korumak istiyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 09:45

YORUM EKLE