PES 2020 kapak fotoğrafı ortaya çıktı

FIFA ve PES arasında yaşanan büyük mücadele hızla devam ediyor. FIFA 20’nin çıkacağı tarihin açıklanması ardından PES 2020 Kapak Fotoğrafı Çıktı! Bu şekilde oyun hakkındaki ilk ayrıntılar da incelenmeye başladı. İşte o kapak fotoğrafı…

PES 2020 kapak fotoğrafı ortaya çıktı

PES 2020 Kapak Fotoğrafı Çıktı!

Elde edilen bilgilere göre PES 2020 oyununun kapak resmi sızdırıldı. Halen resmi bir açıklama yapılmadığı dikkatlerden kaçmazken, sosyal medya üzerinde #PES2020 etiketi ile binlerce paylaşım yapılıyor.

Sızdırılan PES 2020 kapak fotoğrafına bakıldığı zaman Messi ve Ronaldinho’nun yer aldığı görülmekte. Uzun senelerdir UEFA Pro Lisansını elinde bulunduran Konami firması, bu lisanslı elinden kaybetmesi sonrasında rotasını Barcelona’ya çevirmişti.

Barcelona ile 3 senedir Premium Partner olarak çalışan Konami firması, Barcelona’yı tam lisanslı olarak oyun içinde bulundurabiliyor.

Diğer yandan uzun zamandır Süper Lig lisansı alması konusunda ısrarların olduğu oyunda bu lisans nihayetinde alınabildi.  UEFA lisansının kaybedilmesi oyuncuları üzerken, Süper Lig lisansının alınmış olması en azından Türk oyuncuları mutlu etti.

PES 2020 kapak fotoğrafı sızdırıldı

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 11:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler