PES 2020 Ne zaman çıkacak? Oyundaki yeni özellikler neler?

Konami bu sene ortaya koyacağı oyunun detayları hakkında bazı ayrıntılara yer verdi. Yeni bir adlandırma ile karşımıza çıkan oyun eFootball PES 2020 ismini taşıyor. Peki PES 2020 Ne Zaman Çıkacak? İşte PES 2020 hakkında detaylar…

PES 2020 Ne zaman çıkacak? Oyundaki yeni özellikler neler?

PES 2020 Ne Zaman Çıkacak?

Konami bu seneki futbol simini ortaya koydu ve yeni bir adlandırma sistemi ile oyuncuların karşısına çıktı. Resmi isim olarak eFootball: PES 2020 belirlendi ve 10 Eylül tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformlarında çıkarılacağı ifade edildi.

Bu sene ortaya konacak olan oyunda yenilenmiş bir Master Lig olacağı biliniyor. Konami, hikayenin ilerlemesini kontrol etme ile ilgili olarak oyuncuların sınırlarının çok geniş olacağını ve diyalog sisteminin son derece özgür olacağını açıkladı. Transfer ücretleri ile futbolcu maaşlarının da son derece realistik olacağını ifade eden yayıncı, Master Lig ile birlikte herkesin kendi yönetici profilini oluşturabileceğini belirtti. Bu oyun seçeneğinde Johan Cruyff ya da Diego Maradona gibi isimlerden biri seçilebiliyor.

Oyunun içerisinde gerçek dünyadan çekilmiş olan video görüntülerinin yer alacağı ve Matchday isminde yeni bir oyun modunun ekleneceği verilen bilgiler arasında yer alıyor. Oyun mekaniğinde de birçok yenilik yapılan oyunda yeni bindirme teknikleri ve kamera seçeneği ile ön plana çıkıyor. Oyunun gerçekçiliği açısından yapılan yenilikler oyuncuların dikkatini çekmiş durumda.

Oyunun kapağına bakıldığında ise Lionel Messi’nin ve Ronadinho’nun yer aldığı görülmektedir.  Lionel Messu standar oyunun kapağında yer alıyor. Ronaldinho ise Legend Edition’un kapağında bulunmakta. Barcelona kulübü ile yapılan anlaşma sonrasında oyunda bu kulüp lisanslı olarak görülüyor. Konami, Barcelona ve Camp Nou stadyumu yalnızca PES’e özel olarak oyuna eklemiş durumda.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2019, 05:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler