PlayStation 5 Fiyatı Ne Kadar Olacak? Fiyat Bilgisi!

Sony'nin yeni oyun konsolu Playstation 5'e ilişkin yeni bilgiler gün yüzüne çıkıyor. Cihazla ilgili ortaya çıkan özellikler ve fiyatı hakkındaki detaylar içeriğimizde...

PlayStation 5 Fiyatı Ne Kadar Olacak? Fiyat Bilgisi!

Playstation 4 ile oyun konsolu üretiminde devrime imza atan Sony’nin yeni oyun konsolu Playstation 5 büyük bir merakla bekleniyor. Şuana kadar piyasaya çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi açıklanmamasına karşın, cihazla ilgili birçok detay ortaya çıkmaya başladı.

Yeni oyun konsoluyla ilgili çalışmaların başladığı ve Playstation 4’e benzer bir yapıda olacağı öğrenildi. Bir anlamda Playstation 4’ün daha geliştirilmiş versiyonu olarak piyasaya sürülecek ürünün yapay zeka desteğini daha kullanışlı bir kapsamda sunacağı ifade ediliyor. Playstation 4’te de VR sistemi mevcut olmasına karşın görüntü kalitesi olarak büyük bir deneyim olanağı sağlamıyor. Ancak ortaya çıkan bilgilere göre Playstation 5’te HD VR desteği mevcut olacak.

Playstation 5 Fiyatları

Ne zaman çıkacağı halen belirsizliğini koruyan yeni oyun konsolunun ortalama olarak 500-550 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 19:57

YORUM EKLE